Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 15.02.2018

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

УПРОДОВЖ НАРАДИ ОБГОВОРЕНО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОЗДОРОВЛЕННЯМ УЧАСНИКІВ АТО/ООС, ЧОРНОБИЛЬЦІВ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Проведено семінар-нараду зі спеціалістами місцевих органів соціального захисту населення. Увагу учасників наради акцентовано на організації санаторно-курортного лікування учасників АТО, чорнобильців та осіб з інвалідністю.

Оздоровлення пільгових категорій громадян здійснюється відповідно до постанов Кабміну від 31 березня 2015 р. № 200, від 22 лютого 2006 р. № 187, від 23 листопада 2016 р. № 854.

ПРОВЕДЕНО РОБОЧУ НАРАДУ

Представниками Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та ГУ Пенсійного фонду України в Сумській області обговорено ряд актуальних питань.

Зокрема радилися щодо подальшої діяльності робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, визначення критеріїв її роботи та результативності зазначеного дорадчого органу.

В ОБЛАСТЬ НАДІЙШОВ ЧЕРГОВИЙ ВАНТАЖ З ГУМАНІТАРНОЮ ДОПОМОГОЮ

Про це повідомили під час засідання робочої групи з питань визнання гуманітарною допомогою товарів при Сумській обласній державній адміністрації.

Цього разу в область надійшов вантаж загальною вагою більше 1,5 тон. Серед товарів, що надійшли: засоби реабілітації, дитячі меблі, одяг, м’який інвентар, іграшки та підгузки.