Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 15.02.2018

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

ЦЬОГОРІЧ ВЖЕ 82 УЧАСНИКА АТО ОТРИМАЛИ ОДНОРАЗОВУ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ

Про це повідомила тимчасово виконуюча обов'язки директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка під час засідання профільної комісії. Така допомога надається відповідно до Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки.

Кошти виплачуються за рахунок обласного бюджету. Матеріальна допомога надається постраждалим у розмірі 25 тис. гривень. Сім’ям загиблих учасників АТО/ООС допомога виплачується у розмірі 100 тис. гривень та на поліпшення житлово-побутових умов проживання – 34 тис. гривень. У 2019 році на зазначені цілі заплановано – 4,5 млн. гривень.

СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ В ГРОМАДІ: СУЧАСНА ПРАКТИКА ТА ПЕРСПЕКТИВИ

Про це сьогодні у стінах Департаменту спілкувалися з фахівцями територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), центрів надання соціальних послуг, відділів/відділень з надання таких послуг по догляду вдома  під час семінар-наради. Загалом до наради долучилися більше 35 осіб.

Важливо, що захід зібрав не тільки представників районних та міських центрів та відділень, а й їх представників з ОТГ.

УПРОДОВЖ ВІДЕОСЕЛЕКТОРНОЇ НАРАДИ ОКРЕСЛИЛИ НАЙГОЛОВНІШІ ЗАВДАННЯ

Під головуванням заступника директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксани Богдан проведено нараду з керівниками управлінь соціального захисту населення регіону в режимі відеоконференцзв'язку.

Розпочинаючи засідання, вона наголостила на важливості виконання усіх запланованих показників у напрямку оздоровлення громадян та забезпечення технічними засобами реабілітації осіб і дітей з обмеженими можливостями.