Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 15.02.2018

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

У ПРЯМОМУ ЕФІРІ ПРО НОВИЙ МЕХАНІЗМ ФІНАНСУВАННЯ СУБСИДІЙ ТА ПІЛЬГ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

З 1 жовтня 2019 року в Україні запрацював новий механізм фінансування житлових субсидій і пільг.

Що ж змінилося, як можна отримати монетизовану допомогу і хто має на неї право – на всі ці питання у прямому ефірі обласного радіо відповіла тимчасово виконуюча обов’язки директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка.

ЗМІНИ У МЕХАНІЗМІ ВИПЛАТИ ПІЛЬГ ТА СУБСИДІЙ ОБГОВОРИЛИ ПІД ЧАС СЕМІНАРУ

Для участі у семінар-нараді до обласного центру запрошено представників управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад та об’єднаних територіальних громад.

Серед питань порядку денного – порядок надання житлової субсидії органами соціального захисту населення з початку опалювального періоду 2019/2020 років та реалізація постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 373.

ЗАПИТУВАЛИ? РОЗ’ЯСНЮЄМО

2019-10-11

Сьогодні, тимчасово виконуюча обов’язки директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка відвідала  Сумську обласну раду Ветеранів України.

Члени ради зацікавилися механізмом виплати пільг на житлово-комунальні послуги, що діє з 01 жовтня цього року.