Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРОДОВЖУЄМО ЗАМІНУ ПОСВІДЧЕНЬ ОСОБАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

В Сумській обласній державній адміністрації на особливому контролі знаходиться питання щодо соціального захисту осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. На виконання п. 7 постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 р. № 551 (змінами) «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян» в області здійснюється видача посвідчень нового зразка.

 

Особам, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1), учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорії 2 і 3) з числа громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт видач документів буде здійснюватися до 01 01. 2021.

На черговому засіданні  обласної Комісії з розгляду документів для видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, розглянуто 70 особових справ із них – 43 щодо заміни посвідчень (39 особам будуть видані посвідчення нового зразка), 2 - направлено на доопрацювання, одна справа до Комісії Міністерства соціальної політики України та одну - до Комісії з вирішення спірних питань щодо визначення статусу осіб, які брали участь у проведенні робіт з евакуації людей і майна із зони відчуження, а також осіб, евакуйованих із зони відчуження в 1986 році, Житомирської облдержадміністрації.

Крім того, члени Комісії розглянули 27 справ щодо видачі посвідчень різних категорій громадян.