Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Колектив Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації щиро вітає колег з Днем державної служби.

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі. Кожен державний службовець виступає єднальною ланкою між владою і народом, знає його біди та проблеми, шукає шляхи їх вирішення.

З особливим теплом відзначаємо сумлінну, наполегливу працю людей, які частину свого життя присвятили державній службі у соціальній сфері. Хочемо сказати найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь мешканців регіону, забезпечуючи їм державні гарантії та соціальний захист.

Нехай наступні роки будуть сповнені творчим натхненням, життєвою енергією, добром, злагодою, впевненістю у завтрашньому дні нашої держави.

Голова Сумської обласної державної адміністрації Роман Грищенко та директор Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Михайло Дубровський привітали кращих працівників з професійним святом.