Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ – НА КОНТРОЛІ

Відповідним наказом Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації затверджені заходи щодо економного та раціонального використання коштів Департаментом у 2020 році зазначила на черговому засіданні колегії Департаменту Ольга Ситник, начальник відділу з питань управління фінансовими ресурсами та організації санаторно-курортного лікування – головний бухгалтер Департаменту.

За слова посадовця, при формуванні проекту бюджету установи на 2020 рік у повному обсязі була врахована потреба в коштах на енергоносії.

Використання коштів здійснюється тільки в межах затверджених показників. Не допускається взяття зобов’язань більше ніж затверджено кошторисними призначеннями. Проводиться аналіз використання коштів за відповідними кошторисними призначеннями.

На 2020 рік розроблений План заходів з енергозбереження. Здійснюється контроль за його дотриманням.

Також, здійснюється контроль за першочерговою оплатою згідно встановлених термінів видатків на заробітну плату, енергоносіїв та виплатою матеріальної допомоги учасникам АТО/ООС, на лікування згідно рішень сесії Сумської обласної ради, непрацездатним та малозабезпеченим особам та особам з інвалідністю.

На веб-розділі Департаменту веб-порталу місцевих органів виконавчої влади Сумської області та на інших веб-сайтах розмішені звіти про використання бюджетних коштів, інформація про укладені договори на постачання товарів, робіт та послуг, інформація про проведені закупівлі товарів, робіт та послуг протягом місяця.