Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УРЯДОМ ПРИЗУПИНЕНО ОЗДОРОВЧУ КАМПАНІЮ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ

Департамент соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації повідомляє мешканців області щодо призупинення початку оздоровчої кампанії для дітей до 31 липня цього року.

На сьогодні рядом карантинних заходів призупинено роботу відпочинкових та оздоровчих закладів України, у тому числі дитячих.

Протокольним рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля визнано відкриття дитячих оздоровчих закладів на етапі поширення захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 передчасним і недоцільним.

У результаті чого, постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку заборонено до 31 липня 2020 року. Прогнозування оздоровчо-відпочинкової кампанії дітей із серпня поточного року є передчасним.

Оздоровлення та відпочинок дітей може бути здійснений лише в умовах епідеміологічної безпеки при умові відміни карантинних заходів у повному обсязі.