Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УРЯД ЗАТВЕРДИВ РОЗПОДІЛ КОШТІВ ПО ОБЛАСТЯМ НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ ДЕЯКИХ КАТЕГОРІЙ ОСІБ

З 01 липня цього року Урядом України ухвалені два розпорядження про розподіл субвенції на виплату грошової компенсації на придбання житла ветеранам війни та сім’ям загиблих.

Одне з розпоряджень прийнято відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. № 719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей» та стосується осіб з інвалідністю І-ІІ групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції (операції Об’єднаних сил) та сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичній операції (операції Об’єднаних сил).

 

До 24-х областей та міста Київ, будуть спрямовані  кошти  у загальному обсязі понад 305 млн гривень, у тому числі Сумській області 3,3 млн гривень (23,2% від потреби).

Інше розпорядження прийнято відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 214 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей» для виплати грошової компенсації на придбання житла особам з інвалідністю I-II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з перебуванням у цих державах, а також сім’ям загиблих (померлих) учасників бойових дій на території інших держав.

Для зазначеної категорії осіб з державного бюджету виділяється 50 млн гривень для виплати грошової компенсації 46 учасникам бойових дій на території інших держав та членам їх родин, у тому числі Сумській області 1,9 млн гривень (16,9% від потреби).

 Довідково

Департаментом соціального захисту населення направлено Міністерству у справах ветеранів України потребу в коштах  для виплати грошової компенсації 7 особам з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи та 6 сім’ям загиблих з числа учасників АТО/ООС на загальну суму 14,1 млн гривень, а також для виплати 10 особам з інвалідністю I-II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав на загальну суму 11,2 млн гривень.