Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА ЧАСІ РОБОТА МОБІЛЬНИХ БРИГАД

У період самоізоляції на карантині виникають певні загрози стосовно посилення сплеску домашнього насильства. Перехід на дистанційний графік роботи та навчання, тимчасове безробіття позбавили можливості покидати приміщення та звели на обмеженій території безліч сімей 24 години на добу. Одна із послуг для постраждалих від домашнього насильства – це безкоштовна допомога мобільних бригад соціально-психологічної допомоги.

Міністерство соціальної політики України, як загальнодержавний координатор з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою спільно з Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я» провело вебінар в онлай- режимі для фахівців структурних підрозділів, відповідальних за здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, у тому числі фахівців, які забезпечують роботу діючих мобільних бригад соціально-психологічної допомоги постраждалим особам та особам, які постраждали від насильства за ознакою статі на тему «Алгоритм діяльності мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі».

 

У вебінарі прийняли участь представники Департаменту соціального захисту населення Сумської державної адміністрації Руслан Розгон, завідувач сектором сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми та  Любов Есаулко, головний спеціаліст.

Всі учасники заходу отримали корисну інформацію та відповіді на свої запитання.