Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СЕЛЕКТОРНІЙ НАРАДІ ОБГОВОРИЛИ МЕХАНІЗМ ВИКОРИСТАННЯ СУБВЕНЦІЇ З ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» за бюджетною програмою «Субвенція з Державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, Мінсоцполітики передбачено видатки в загальному обсязі  понад 795 млн гривень. На виконання зазначеного Закону Урядом  внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України  від 15листопада 2017 р. № 877, що затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 р. № 515.

З метою обговорення механізму використання субвенції в повному обсязі Мінсоцполітики провело  Всеукраїнську селекторну нараду у режимі відеоконференцзв’язку з заступниками голів обласних адміністрацій та керівниками структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, центрів соціальних служб для дітей сім’ї та молоді, служб у справах дітей та інших представників, дотичних до зазначених питань.

У селекторній нараді прийняла участь Людмила Мусіяка, заступник директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації.

 

Під час наради були обговорені питання реалізації зазначеної постанови та надані пропозиції щодо вирішення питань, що виникли під час роботи.