Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУЛАСЬ РОБОЧА ЗУСТРІЧ

На території Сумського обласного клінічного лікарсько-фізкультурного диспансеру відбулась робоча зустріч керівництва Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації зі спеціалістами, які відповідають за напрямок роботи з реабілітації дітей з інвалідністю та адміністрацією закладу щодо організації надання реабілітаційних послуг у зв’язку  із включенням установи до переліку установ, закладів охорони здоров’я України, які здійснюють заходи із реабілітації дітей з інвалідністю відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від  27 березня 2020 року № 309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю».

 

Сумський обласний клінічний лікарсько-фізкультурний диспансер – єдиний заклад лікарсько-фізкультурної служби в області. У закладі функціонує відділення лікувальної фізкультури, до складу якого входять: 2 зали лікувальної фізкультури з усім необхідним реабілітаційним обладнанням та з великою кількістю апаратів механотерапії, кабінет масажу, кабінет фізіотерапевтичного лікування. А також кабінет ультразвукової діагностики, клінічна лабораторія, кабінет функціональної діагностики, в яких працюють висококваліфіковані спеціалісти, які надають медичні та реабілітаційні послуги пацієнтам з ураженням опорно-рухового апарату, з захворюваннями центральної та периферичної нервової систем дітям віком з 3 до 18 років.

Михайло Дубровський, директор Департаменту, підсумовуючи  зустріч зосередив увагу учасників на важливості виконання зазначеної постанови задля отримання  позитивних результатів.

 Наприкінці зустрічі Валерій Кравець, директор лікарсько-фізкультурного диспансеру акцентував увагу присутніх на готовності закладу до надання реабілітаційних послуг мешканцям міста Суми та районів Сумської області.