Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДЕРЖАВА ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО УЧАСНИКІВ АТО/ООС

У Державному бюджеті України на 2020 рік для реалізації бюджетної програми КПКВК 1501040 «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях з метою повернення їх до мирного життя» для проведення психологічної реабілітації області розподілені кошти у сумі  2,7 млн гривень, для проведення соціальної та професійної адаптації -1,1 млн гривень.

Селекторна нарада з керівниками управлінь  (праці) соціального захисту населення райдержадміністрацій та міських рад відбулась під головуванням Михайла Дубровського, директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації.

Про психологічну реабілітацію учасників АТО/ООС, професійну адаптацію  доповіла Лідія Лисаченко, начальник відділу координації та контролю надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей. Зокрема, що станом на 09 липня 2020 року місцевими органами з питань соціального захисту населення укладено договори для надання послуг з професійного навчання 33 учасникам АТО/ООС на загальну суму 204,8 тис. гривень. Закінчили навчання 20 осіб. Для проходження психологічної реабілітації учасників АТО/ООС  укладено 50 договорів на загальну суму 568,9 тис. гривень.

 

Керівникам управлінь (праці) соціального захисту населення райдержадміністрацій та міських рад надані доручення про активізацію роботи щодо забезпечення послугами психологічної реабілітації та професійної адаптації найбільшого числа учасників АТО/ООС та використання коштів у повному обсязі.

Про зміни законодавства щодо надання окремих видів державної допомоги ознайомила присутніх Валентина Соболєва, начальник відділу соціальних гарантій.

На всі питання були надані вичерпні відповіді та роздані відповідні доручення.