Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА ЧЕРГОВІЙ СЕЛЕКТОРНІЙ НАРАДІ ОБГОВОРИЛИ МЕХАНІЗМ ВИКОРИСТАННЯ СУБВЕНЦІЇ З ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ

Стабільність держави, її економічний розвиток значною мірою залежить від фізичного та духовного розвитку дитини, ставлення держави до проблем дітей, їх інтересів та потреб.

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» за бюджетною програмою «Субвенція з Державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, Мінсоцполітики передбачено видатки в загальному обсязі понад 795 млн гривень. На виконання зазначеного Закону Урядом внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877, що затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 р. № 515.

З метою використання субвенції в повному обсязі  на селекторній нараді при заступнику голови Сумської обласної державної адміністрації Тетяні Мироненко, відбулося обговорення питань реалізації субвенції на придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, з представниками районних державних адміністрацій, сільських, селищних, міських ОТГ та інших представників, дотичних до зазначених питань.

У селекторній нараді прийняла участь Людмила Мусіяка, заступник директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації.

 

Тетяна Мироненко акцентувала увагу присутніх учасників наради на тому, що місцеві державні адміністрації, органи місцевого самоврядування зобов’язані вживати всіх вичерпних заходів щодо захисту прав та інтересів дітей. Державні заходи охорони дитинства у поєднання з місцевим фінансовим ресурсом дозволять вирішити найскладніші питання у сфері захисту прав та інтересів дітей – забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Під час наради  надані  доручення  щодо  вчасного використання  коштів субвенції.