Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОБГОВОРИЛИ ПЛАН ЗАХОДІВ З ПРОВЕДЕННЯ З ІНФОРМАЦІЙНОЇ КАМПАНІЇ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від  якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну.

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми Мінсоцполітики у співпраці з Координатором проєктів ОБСЄ в Україні, Громадською спілкою «А21 Україна»  30 липня заплановано  проведення інформаційної кампанії, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, сучасного рабства та об’єднання зусиль для подолання цього негативного явища, боротьби із злочинцями та злочинними угрупованнями, що задіяні в цій кримінальній діяльності, наданні підтримки і допомоги потерпілим та профілактичної роботи.

 

У зв’язку з необхідністю обговорення запланованих заходів проведено селекторну нараду Мінсоцполітики з особами, відповідальними за реалізацію заходів з торгівлі людьми у регіоні.

 До участі у селекторній нараді долучилися  представники Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації  Руслан Розгон, завідувач сектору сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми та Любов Есаулко, головний спеціаліст цього сектору.

Під час наради обговорили план заходів з інформаційної кампанії та окреслили шляхи його виконання.