Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

РОЗГЛЯНУТО ПИТАННЯ РОЗПОДІЛУ СУБВЕНЦІЇ З ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ, ЯКІ ЗАХИЩАЛИ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ ТА ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ

Відбулось засідання комісії з розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб при Департаменті соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації.

 На засіданні розглянуто питання розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, затверджених Урядом Сумській області.

Слід зазначити, що на реалізацію постанов Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. № 719 «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України» надійшло коштів у сумі 3 259 693 гривні; від 18 квітня   2018 р. № 280 «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України» надійшло 757 108 гривень, від 28 березня 2018 р. № 214 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей» надійшло 1 890 613 гривень.

 

Враховуючи вимоги постанов, комісією здійснено розподіл коштів між місцевими органами соціального захисту населення відповідно до потреби у наданні грошової компенсації, інформація щодо якої складена на підставі рішень відповідних комісій про призначення грошової компенсації та подана станом на 1 квітня (для осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей – на 1 березня) поточного року, з урахуванням черговості взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, та категорії одержувача грошової компенсації для членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли