Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НАВЧАЛИ ВІДПОВІДАЛЬНИХ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УСТАНОВ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У приміщенні Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації в режимі відеозв’язку   відбувся  семінар-навчання на тему: «Організація роботи з охорони праці та цивільного захисту в установах соціального захисту населення» для спеціалістів, на яких покладені питання охорони праці та цивільного захисту  департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради, управлінь (праці) соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад, територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), центрів, відділень з надання соціальних послуг ОТГ.

 Відкрив семінар та привітав учасників навчання Михайло Дубровський, директор Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації.

 

Зі станом охорони праці та цивільного захисту в установах соціального захисту ознайомив присутніх Анатолій Сухих, провідний спеціаліст відділу організаційної роботи, звернень громадян та контролю Департаменту.

Про планування, підготовку та проведення спеціальних навчань (тренувань) з питань цивільного захисту поінформував учасників наради  Олег Воронов, представник Навчально методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області.

З порядком проведення медичних оглядів працівників ознайомила присутніх Олена Влізько, начальник відділу з питань гігієни праці Управління  Держпраці у Сумській області.

Наприкінці навчання підбили підсумки та  відповіли на всі питання учасників навчального семінару.