Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ГОТУЄМОСЬ ДО ЗАХОДІВ З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ «#ПРАЦЮЙ БЕЗПЕЧНО»

Відбулась селекторна нарада з  відповідальними особами, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми з структурними підрозділами  управлінь соціального захисту  населення  районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міських рад під головуванням  Михайла  Дубровського, директора Департаменту соціального захисту населення сумської обласної державної адміністрації щодо організації інформаційно-просвітницьких заходів присвячених Всесвітньому дню протидії торгівлі людьми 30 липня 2020 року, метою яких є акцентувати  увагу громадськості на важливості офіційного та безпечного працевлаштування, нагадати, що неофіційне працевлаштування може призвести до потрапляння в небезпечні ситуації експлуатації.

Цьогоріч інформаційно-просвітницька кампанія проходитиме під гаслом «#ПРАЦЮЙ БЕЗПЕЧНО» у рамках проєкту, спрямованого на протидію торгівлі людьми.

 

З цього питання доповіла Людмила Мусіяка, заступник директора Департаменту. Посадовець зосередила увагу учасників наради на організації потужного інформування громадян у соціальних мережах, рекомендувала проведення оглядів тематичних виставок, інсталяцій, розповсюдження тематичних інформаційних матеріалів серед пересічних громадян з дотриманням карантинних заходів.

У ході наради всі учасники розповіли про заплановані заходи, які відбуваються з 23 липня  до інформаційно-просвітницької кампанії з протидії торгівлі людьми.