Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОБГОВОРИЛИ УДОСКОНАЛЕННЯ НАДАННЯ ДЕРЖАВНИХ ДОПОМОГ

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб» від 02.06.2020 № 646-ІХ та постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» Міністерством соціальної політики проведено селекторну нараду з керівниками регіональних підрозділів з питань соціального захисту населення та структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій.

У нараді взяли участь представники Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Михайло Дубровський, директор Департаменту, Людмила Мусіяка, заступник директора та  Валентина Соболєва, начальник відділу соціальних гарантій.

 

Під час засідання  обговорені питання: щодо механізму реформування системи соціального захисту населення в умовах децентралізації, забезпечення призначення державних допомог з 01.07.2020 за новими правилами,  припинення надання допомоги ФОП з вересня 2020 року.

Віталій Музиченко, заступник Міністра соціальної політики України, звернув увагу присутніх на призначенні допомоги при народження дитини через сервіс

«є-Малятко».

Усі учасники наради отримали відповіді на запитання.