Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ШЛЯХОМ СОЦІАЛЬНОГО ЗАМОВЛЕННЯ

З метою вирішення ряду пріоритетних суспільно важливих соціальних проблем, підвищення ефективності взаємодії та партнерських відносин органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з інститутами громадського суспільства внесено зміни до Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, одним із завдань якої є реалізація соціального замовлення.

У 2020 році Департаментом соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації оголошені конкурси з надання послуг:

із запобігання торгівлі людьми, захисту та допомоги постраждалим особам;

виявленим особам, постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі;

підтримки, правової допомоги та соціального супроводу членам сімей загиблих учасників бойових дій на Сході України та загиблих учасників Революції Гідності, наголосила у своєму виступі Людмила Мусіяка, заступник директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації.

Відбулось перше засіданнякомісії по проведенню конкурсів з надання соціальних послуг шляхом соціального замовлення та компенсації надавачам вартості соціальних послуг. У ході засідання  розкрили  конкурсні  пропозиції з надання соціальних послуг поданих Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації у рамках заходів Обласної комплексної програми соціального захисту населення на  2017-2021 роки:

 

1.  З надання послуг із запобігання торгівлі людьми, захисту та допомоги постраждалим особам.

2. З надання соціальних послуг виявленим особам, постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

У присутності всіх членів комісії було розкрито конверти з конкурсними пропозиціями. За підсумками першого засідання комісії прийнято рішення допустити пропозиції Громадських організацій «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини»  та «Ліга сучасних жінок»  до оцінки членами комісії, скан-копії всіх документів направити  для подальшого вивчення.

З надання послуг підтримки, правової допомоги та соціального супроводу членам сімей загиблих учасників бойових дій на Сході України та загиблих учасників Революції Гідності пропозиції не надані жодною громадською організацією.