Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ОБЛІКУ МАЙНОВИХ ОБ’ЄКТІВ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ

На виконання пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. № 580 «Деякі питання ведення державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей», з метою забезпечення доступності та відкритості інформації про дитячі заклади оздоровлення та відпочинку і послуги, що надаються такими закладами відбулось  чергове засідання комісії з питань обліку майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей під головуванням Сергія Баннікова, заступника голови Сумської обласної державної адміністрації.

У засіданні взяли участь представники Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Михайло Дубровський, директор Департаменту та Світлана Мартиненко, головний спеціаліст відділу з питань управління фінансовими ресурсами та організації санаторно-курортного лікування Департаменту.

Михайло Дубровський поінформував присутніх учасників наради про наповнення Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей, передбаченого постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. № 580.

За словами посадовця, станом на 02.09.2020 занесено дані та подано заявку на верифікацію ще п’ятьма дитячими оздоровчими закладами: табір «Універ» (м. Суми), «Ластівка» (Кролевецький район), «Десна» (Середина-Будський район), «Вогник» (Роменський район), «Зірка» (Конотопський район).

Оздоровчий табір «Мрія» (Конотопського району) надав пояснення щодо не заповнення даних реєстру у зв’язку з втратою свідоцтва про атестацію закладу. При його відновленні буде подана заява про верифікацію з прикріпленням необхідних документів.

Решта таборів заяв, документів та пояснень щодо їх відсутності не надавали.

З переліком поданих на верифікацію пакетів документів дитячими закладами оздоровлення та відпочинку ознайомила учасників Світлана Мартиненко.

За результатами голосування 20 дитячих оздоровчих таборів із 25 існуючих будуть зареєстровані як такі, що пройшли верифікацію.

Наприкінці наради підбили підсумки роботи комісії та надали відповідні доручення.