Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВНЕСЕНО ПРОПОЗИЦІЮ ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ ПЕРЕДАТИ ЛЕГКОВИЙ АВТОМОБІЛЬ ПОМЕРЛОЇ ОСОБИ З ІНВАЛІДНІСТЮ У ВЛАСНІСТЬ ДРУЖИНІ

Відбулося засідання робочої групи з питань визнання гуманітарною допомогою товарів при Сумській обласній державній адміністрації під головуванням Сергія Баннікова, заступника голови Сумської обласної державної адміністрації.

Право осіб з інвалідністю на отримання автомобілів врегульоване Законом України «Про гуманітарну допомогу»,  Порядком забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.07.2006 № 999.

Під час засідання робочої групи розглядалося питання про безоплатну передачу у власність члену сім’ї померлої особи з інвалідністю легкового автомобіля,  визнаного гуманітарною допомогою відповідно до протоколу засідання Комісії з питань гуманітарної допомоги при Кабінеті Міністрів України, яким вона була забезпечена в установленому законом порядку через Головне управління праці та соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації.  

За результатами розгляду, членами комісії прийнято рішення  внести пропозицію про безоплатну передачу у власність члену сім’ї (дружині)  легковий автомобіль померлої особи з інвалідністю.