Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НАУКОВЦІ СПІЛЬНО З ПОСАДОВЦЯМИ ЦЬОГО РАЗУ ОБГОВОРЮВАЛИ РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕННЯ В КОНОТОПСЬКІЙ ОТГ

У рамках виконання науково-дослідної роботи «Дослідження шляхів вдосконалення структури та рівня зайнятості населення праценадлишкових територій Сумської області» з метою пошуку точок зростання для ефективного залучення людського потенціалу та вивчення впливу карантину на зайнятість населення у Конотопській ОТГ відбувся семінар у форматі онлайн. Його метою було обговорення та пошук спільного бачення «точок зростання» всередині Конотопської громади.

До обговорення долучилися Михайло Дубровський, директор Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації, та його заступник Олена Заяц,  посадовці Конотопської міської ради та громадські діячі міста Конотоп.

Презентував учасникам семінару результати дослідження Сергій КОРОЛЬ, кандидат політичних наук, асистент кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету.

Обговорення пройшло у жвавій дискусії. Одностайною була думка про важливість та доцільність проведення дослідження ситуації у праценадлишкових територіях Сумської області, у тому числі у Конотопській ОТГ, напрацювання та надання  пропозицій до розробки регіональної політики щодо ефективного використання організаційних, інфраструктурних, інформаційних, соціальних ресурсів  та формування «точок зростання» всередині громад, розроблення та реалізації місцевих та регіональних програм, збільшення обсягів і варіантів зайнятості населення.