Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ - ШВИДКА І ВЧАСНА ДОПОМОГА ДИТИНІ ТА РОДИНІ В ГРОМАДІ

У 2020 році розпочато другий етап реалізації реформи деінституціалізації, який передбачає практичні кроки щодо розвитку послуг для дітей та сімей в громадах, що потребує всебічної поінформованості та підтримки суспільства. Однією з актуальних послуг є патронат над дитиною.

Патронат над дитиною - це професійна комплексна послуга, яка передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію в сім'ї патронатного вихователя дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, та одночасне надання спеціалістами інтенсивних підтримуючих послуг її батькам для вирішення проблем, що призвели до розлучення з дитиною. Послуга патронату до 31 грудня 2026 року фінансується за рахунок державного бюджету.

Міністерством соціальної політики у співпраці з проєктом "Супровід урядових реформ в Україні" (SURGe), який реалізується Alinea Intemational за підтримки Уряду Канади, та Міжнародною благодійною організацією "Партнерство "Кожній дитині" проводиться інформаційна кампанії про розвиток сімей патронатних вихователів .

Усі матеріали можна завантажити за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1FXLVRgxm6-9CKZHaqcGJ4tDYDQdvYJDX?usp=sharing

(доступно для користувачів поштового сервісу gmail.com).