Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Наталія Королевська: „Реалізовуємо соціальні ініціативи Президента України – забезпечуємо автомобілями ветеранів війни та інвалідів ”

      Сьогодні Міністр соціальної політики України Наталія Королевська з директором Фонду соціального захисту інвалідів Ігорем Забокрицьким вручили шість автомобілів "Geele" інвалідам області, які перебувають на транспортному обліку в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації. 

       „Поліпшення рівня життя та добробуту найуразливіших верств населення є важливим пріоритетним напрямком соціальної політики нашої держави”, - наголосила Міністр соціальної політики.

       „Питання забезпечення автотранспортними засобами залишається проблемним, але, завдяки обласній владі, Фонду соціального захисту населення крок за кроком ситуація в області змінюється на краще. І сьогоднішнє вручення є тому прикладом”, - запевнила Наталія Королевська.

        Загалом на Сумщині проживає більше 60,5 тисячі інвалідів. Соціальні служби надають більшості з них належний соціальний захист і необхідну допомогу з лікування, оздоровлення, протезування, догляду, працевлаштування.

       Серед власників нового транспорту – Олександр Гречко, Олександр Власенко, Григорій Бондар - інваліди війни, які брали безпосередню участь у бойових діях під час Великої Вітчизняної війни та війни з Японією; Володимир Прокопенко - постраждалий від наслідків аварії на ЧАЕС (забезпечується як сім`я, де є два інваліди); Леонід Попик – інвалід з дитинства ІІІ групи (забезпечується як сім`я, де є два інваліди); Юрій Галенко - отримав авто для здійснення обслуговування інваліда з дитинства І групи Олександра Галенка.

       Для Олександра Власенка, ветерана Великої Вітчизняної війни, учасника визволення міста Суми від фашистських загарбників, сьогодні здійснилася довгождана мрія на колесах, адже на авто чекав багато років. Ветеран висловив слова вдячності за турботу і піклування, за здійсненну мрію та за те, що ветерани Великої Вітчизняної війни не забуті.