Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Тамара Іщенко: „Першочергове завдання —приділити максимум уваги кожному громадянину, постраждалому внаслідок Чорнобильської катастрофи”

       06 червня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Тамари Іщенко відбулося засідання комісії з розгляду документів для видачі посвідчень громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Сумської обласної державної адміністрації.

   „Чорнобильська аварія стала найбільшою екологічною і техногенною катастрофою XX століття. І ще не одне покоління українців, по яких пройшовся ядерний смерч, відчуватиме на собі зловісні наслідки Чорнобиля. І наше першочергове завдання огорнути турботою кожного громадянина, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи”, - підкреслила Тамара Іщенко, розпочинаючи засідання комісії.

       У ході засідання розглянуто 18 особових справ громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, із них: 5 – на видачу посвідчень вперше, 3 – на видачу посвідчень категорії 1-А та вкладки до нього, 3 – на продовження дії вкладки до посвідчення категорії 1-А, 6 – на видачу дублікатів посвідчень, 1 - щодо підтвердження статусу учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

       Прийнято рішення: 17 особам, постраждалим унаслідок Чорнобильської катастрофи, видати посвідчення, що дають право на отримання пільг та компенсацій відповідно до Закону України „Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.