Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

На черговій сесії обласної ради депутати прийняли Обласну програму соціального захисту населення на 2013 – 2016 роки

       7 червня під головуванням Геннадія Михайленка відбулася 25 сесія обласної ради шостого скликання. На якій про Обласну програму соціального захисту населення на 2013 – 2016 роки доповідала заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Валентина Пікіна. Цей проект об’єднав дві програми – обласну цільову „Соціальна підтримка осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2009 – 2015 роки” та програму підтримки у 2012-2016 роках сімей загиблих учасників бойових дій на території Республіки Афганістан. Така оптимізація різних програм, прийнятих обласними депутатами раніше, тільки поліпшить створення кращих умов для реабілітації та інтеграції в суспільство осіб з обмеженими фізичними можливостями, посилить соціальний захист та соціальну підтримку сімей загиблих учасників бойових дій на територіях інших держав, які проживають у Сумській області.

      Приймаючи рішення, депутати ще раз наголосили на тому, що програма соціального захисту населення передбачає не лише вирішення проблем матеріально-технічного, медичного, соціально-побутового, культурного обслуговування насамперед осіб з обмеженими фізичними можливостями, а й дозволить здійснити конкретні заходи, спрямовані на надання саме адресної підтримки незахищеним верствам населення, соціально-правової, трудової та медичної реабілітації осіб з обмеженими фізичними можливостями, а також сприятиме залученню до співробітництва громадські організації, усіх небайдужих людей.

     Також у порядку денному пленарного засідання значилося 25 питань, ключовим з яких, звичайно ж, став звіт голови Сумської обласної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку області, обласного бюджету і делегованих обласною радою повноважень у 2012 році.