Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

З 11 червня розпочнеться оздоровлення чорнобильців за новим Порядком, – Наталія Королевська

    Міністерство соціальної політики розробило новий Порядок, за яким вже з цього року будуть оздоровлюватися громадяни, які постраждали від аварії на ЧАЕС. Про це повідомила Міністр соціальної політики Наталія Королевська під час селекторної наради в КМУ. В якій взяли участь заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Олександр Цупро, заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко і тимчасово виконуючий обов’язки директора департаменту соціального захисту населення Геннадій Пономаренко.

       Відповідний Порядок передбачає нові принципи організації оздоровлення як безпосередньо чорнобильців, так і дітей-чорнобильців, і був  введений в дію наприкінці квітня.

       „Цього року на оздоровлення чорнобильців передбачено 370 млн. грн. Новим же Порядком ми фактично змінюємо підхід до забезпечення постраждалих громадян санаторно-курортними путівками та путівками на відпочинок. Зокрема, відбудеться упорядкування черги осіб, які мають право на отримання путівок, – гарантовано зберігається обліковий номер у черзі на наступний рік для тих чорнобильців, які не отримали путівки в поточному році. Крім того, вперше для постраждалих третьої та четвертої категорій виділяються пільгові путівки”, - сказала Міністр.

       Крім того, Наталія Королевська повідомила, що відповідно до нового Порядку постраждалі від аварії на ЧАЕС мають право вільного вибору санаторію  для лікування.

      „На Сумщині взято на облік 327 дітей-чорнобильців, які потребують санаторно-курортного відпочинку. На сьогодні ми отримали 155 путівок. Активно проводиться робота з формування груп та відповідального кадрового складу”, – зазначила заступника голови облдержадміністрації Тамара Іщенко.

       З-поміж санаторіїв, які бажають приймати „чорнобильців”, визначено 67 санаторіїв, заїзди до яких розпочнуться з 11 червня поточного року. Міністерство своєчасно надало в регіони список таких санаторіїв та граничну кількість виділених путівок для самостійного вибору санаторіїв постраждалими особами та батьками потерпілих дітей.