Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Працюємо аби повернути людям зароблене

      „За моніторинговими даними загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати, що обліковувалася на підприємствах області на початок червня цього року становила 56 млн. гривень. Про це йшлося на засіданні обласної тимчасової комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків і погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням заступника голови облдержадміністрації Тамари Іщенко.

       Як доповіла заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена Заяц станом на 1 червня 2013 року заборгованість на економічно активних підприємствах становить – 25,1 млн. гривень (або 44,9%); на підприємствах банкрутах – 30,7 млн. гривень (або 54,9%); на неактивних – 129,9 тис. гривень (або 0,2%).

        Зведений графік погашення заборгованої заробітної плати по підприємствах області не виконано на 4,1%, із них на підприємствах банкрутах – на 0,6%.

        До звіту було запрошено представників власників комунальних підприємств міст Суми, Ромни, Шостка та керівники окремих підприємств, де допущено найбільші прирости боргу за підсумками травня цього року.

        Заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко зазначила, що робота щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати недостатня та  висловила своє незадоволення тим, що працівники області несвоєчасно отримують заробітну плату.

       „Ми повинні постійно контролювати виконання графіків та моніторити стан погашення боргів із виплати заробітної плати, а також надавати підприємствам-боржникам практичну допомогу в частині залучення інвестицій”, – наголосила Тамара Іщенко.