Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Проведено засідання Регіонального комітету з економічних реформ

    3 липня відбулося засідання Регіонального комітету з економічних реформ.Про модернізацію системи соціального захисту і виконання соціальних ініціатив Президента України з підтримки дітей та сімей з дітьми доповідав директор Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Анатолій Боярко.

   У рамках виконання Програми Президента України „Україна для людей”, програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки „Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава”, соціальних ініціатив Президента України працюють: ефективна система надання громадянам соціальної підтримки за принципом „єдиного вікна”, виїзні „мобільні соціальні офіси”, „Університети третього віку”. Надаються соціальні послуги мультидисциплінарними командами. Уперше вирішена проблема забезпечення технічними засобами реабілітації людей з обмеженими фізичними можливостями. Ведеться робота по забезпеченню дітей-інвалідів умовами для виховання в сім’ї шляхом створення центрів та відділень денного перебування дітей з особливими потребами. Упродовж першого півріччя під час 359 виїздів „мобільного соціального офісу” прийнято за місцем проживання 6,4 тис. громадян з різних питань. За 5 місяців цього року проведено 462 виїзди мультидисциплінарних команд, надано більше 7 тис. соціальних послуг 1,7 тис. осіб. Заплановано створення відділень денного перебування для дітей-інвалідів на базі 5 діючих центрів: Сумського обласного, Білопільського районного, Охтирського, Роменського, Шосткинського міських центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

    Доповідач звернув увагу голів райдержадміністрацій, міських голів на створення умов для належної роботи мобільних соціальних офісів, мультидисциплінарних команд та посилення контролю за їх роботою.