Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 15.02.2018

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС З НАДАННЯ ПОСЛУГ ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧАСНИКАМ АТО ТА ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ

Картинки по запросу увага конкурс картинкаДепартамент соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації оголошує конкурс з надання послуг психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей у рамках Обласної цільової соціальної програми розв’язання пріоритетних проблем з використанням механізму соціального замовлення на 2017 рік.

Конкурс проводиться з метою залучення недержавних суб’єктів до надання соціальних послуг із використанням  механізму соціального замовлення.

УПРОДОВЖ І КВАРТАЛУ 2018 РОКУ РОЗГЛЯНУТО 630 ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

Фото Департамент соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації.Основним завданням органів соціального захисту населення усіх рівнів є робота над посиленням соціальної справедливості, доступності та адресності надання соціальних послуг для кожної людини. Надзвичайну актуальність має безпосереднє спілкування з усіма потребуючими у цьому.

Окреслюючи важливість такого спілкування, слід зазначити, що цьогоріч до Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації звернулися 630 осіб. На консультативному прийомі змогли отримати відповіді на питання, що турбують 451 заявник. При цьому письмово – 104 громадянина, решта – за особистим зверненням чи у форматі телефонного дзвінка.

МЕШКАНЦІ СУМЩИНИ, ЯКІ ОПИНИЛИСЯ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ МОЖУТ ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ

Відбулось установче засідання робочої групи з питань надання матеріальної допомоги мешканцям Сумської області, які опинилися в складних життєвих обставинах.

«Основним нашим завданням є об’єктивно визначити серед осіб, які потрапили в скруту, таких, що першочергово та невідкладно потребують матеріальної допомоги за рахунок коштів обласного бюджету», - зазначив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський, розпочинаючи засідання.

МОНЕТИЗАЦІЯ ПІЛЬГ НА ПРОЇЗД НЕ МАЄ ПОГІРШУВАТИ СОЦІАЛЬНІ УМОВИ ДЛЯ ПІЛЬГОВИКІВ

Відбулось спільне засідання з представниками Сумської обласної ради, народними депутатами України, представниками громадських організацій та учасниками бойових дій.

Основна увага приділена саме обговоренню постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 р. № 197 «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах», що передбачає монетизацію пільгових перевезень не менше, ніж 30 поїздок на місяць.