Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 15.02.2018

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

ВУЛИЧНА АКЦІЯ «#ДІЙПРОТИНАСИЛЬСТВА»

У рамках інформаційної кампанії Всеукраїнської акції « 16 днів проти насильства», за ініціативою Національної поліції України у Сумській області була проведена вулична акція під назвою «#ДійПротиНасильства».

Взяв участь у заході Руслан Розгон, завідувач сектору сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми Департаменту соціального захисту населення  Сумської обласної державної адміністрації

ПІКЛУЄМОСЯ ПРО ГРОМАДЯН,ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

Відбулося засідання Консультативної ради з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи під головуванням заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Івана Боршоша. На засіданні були присутні члени консультативної ради на питання яких  були надані відповіді стосовно медичного забезпечення, пенсійного забезпечення та надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі  особам, постраждалим внаслідок  Чорнобильської катастрофи. Стан фінансування Сумського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення у 2019 році та медичне забезпечення висвітлила в своїй доповіді Тетяна Вітюк, генеральний директор цього закладу.  

З питань надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі та зміни, які відбулись у призначенні та виплаті пільг на житлово-комунальні послуги, розповіла Надія Степаненко, заступник начальника управління соціальних гарантій, пільг та компенсацій – начальник відділу пільг та компенсацій Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації.

ПРОДОВЖУЄМО НАВЧАННЯ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД, СІЛЬСЬКИХ ТА СЕЛИЩНИХ РАД, ГОЛІВ ОТГ ЗА НАПРЯМОМ « ІНФРАСТРУКТУРНИЙ РОЗВИТОК ОТГ»

Навчання відбулося в смт Ямпіль.

У заході взяла участь Тетяна Марченко, начальник відділу соціальних послуг та соціального захисту осіб з інвалідністю Департаменту соціального захисту населення  Сумської обласної державної адміністрації. Посадовець розповіла про організацію соціальної роботи та надання соціальних послуг в об’днаній територіальні громаді.