Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 15.02.2018

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

ЧИ ОТРИМУВАТИМУТЬ СУБСИДІЮ БЕЗРОБІТНІ?

З 1 травня в Україні діє нова програма житлових субсидій. Вона є більш адресною і соціально справедливою. Однак, за два місяці в суспільстві з’явилося чимало міфів навколо цієї програми субсидій. Сьогодні розпочинаємо розвінчувати найбільш поширені

Фахівці надають роз’яснення: безробітні й надалі можуть отримати від держави допомогу у сплаті комунальних послуг.

ПРО БОРОТЬБУ З "ТІНЬОВОЮ" ЗАЙНЯТІСТЮ ГОВОРИЛИ ПІД ЧАС РОБОЧОЇ НАРАДИ

Фото Департамент соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації.Заходи з протидії «тіньовій» зайнятості обговорили під час робочої наради за участю членів обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Серед учасників засідання – заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена Заяц і начальник відділу соціально-трудових відносин, зайнятості населення та політики оплати праці Департаменту Оксана Левченко.

ВИДІЛЯЮТЬСЯ КОШТИ НА КОМПЕНСАЦІЇ ЗА ЖИТЛО ДЛЯ ЗАГИБЛИХ УБД НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ І-ІІ ГРУПИ

Похожее изображениеУряд направив 200 мільйонів гривень на компенсації за житло для сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав та осіб з інвалідністю І-ІІ групи. 

Розподіл субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на виплату вказанї компенсації затверджено 13 червня 2018 року, повідомляють у Мінсоцполітики.

ПРОЙШЛО ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Фото Департамент соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації.Про розподіл гуманітарної допомоги, що надходила в область упродовж 2017-2018 років поінформували два отримувача.

Як зазначили доповідачі, допомога надходила з Німеччини та Нідерландів і була спрямована на підтримку матеріальних баз державних і недержавних соціальних закладів області а також соціально уразливих верств населення. Серед товарів, що надійшли в якості гуманітарки – легкові автомобілі, лікарняні меблі, технічні засоби реабілітації, м’який інвентар, одяг та підгузки.