Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 26.07.2016

З метою отримання консультацій з питань надання всіх видів допомоги, компенсації; тимчасового розміщення Ви можете звернутися до відповідальних осіб Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації. 

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 21.03.2017

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

ЗАПРОВАДЖЕННЯ МІНІМАЛЬНОЇ ЗАРПЛАТИ В РОЗМІРІ 3200 Є БАГАТОВЕКТОРНИМ ТА ВКРАЙ ВАЖЛИВИМ

Картинки по запросу заробытна плата 3200 картинкиНа цьому наголосила заступник голови Сумської облдержадміністрації Ірина Купрейчик під час спільного засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та обласної робочої групи із забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

«Запровадження з 01 січня 2017 року мінімальної заробітної плати у розмірі 3200 гривень усіма суб’єктами господарювання є архіважливим та багатовекторним державним «кроком». Це елемент покращення соціального захисту працюючих, підвищення рівня життя певної категорії населення, вплив на розмір пенсійного забезпечення працюючої особи в майбутньому», - зазначила Ірина Купрейчик.

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ – ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗЕМЛЕЮ УЧАСНИКІВ АТО

Відбулось чергове засідання Координаційної ради з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей у Сумській області.

До засідання долучилися представники структурних підрозділів облдержадміністрації, правоохоронних органів регіону, громадських  організацій та інших структур, причетних до напрямку.

ШІСТЬОМ ПОСТРАЖДАЛИМ ПІД ЧАС ВИКОНАННЯ СЛУЖБОВОГО ОБОВ'ЯЗКУ В ЗОНІ АТО НАДАДУТЬ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ

Відбулось чергове засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги особам, які отримали травму, поранення, контузію, каліцтво або захворювання при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції та сім'ям загиблих (тих, що пропали безвісти), померлих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції.

На розгляд подано 6 заяв з пакетами документів від постраждалих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції.

ПРОФІНАНСОВАНО ДРУГИЙ ТРАНШ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ БЕРЕЗНЯ

Картинки по запросу соціальні допомоги картинкаНа Сумщині повністю профінансовано другий транш березневих державних соціальних допомог.

На рахунки отримувачів державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, дітям-інвалідам, інвалідам з дитинства та тимчасової державної допомоги дітям у банківських установах та поштових відділеннях перераховано 11,1 млн. гривень другого траншу березня.

Вже 21 березня цього року в регіоні сім’ї з дітьми, інваліди з дитинства та діти-інваліди почали одержувати виплати соціальних допомог.