Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 26.07.2016

З метою отримання консультацій з питань надання всіх видів допомоги, компенсації; тимчасового розміщення Ви можете звернутися до відповідальних осіб Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації. 

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 21.03.2017

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

НА СУМЩИНІ ПРЕДСТАВНИКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ НАВЧАЛИ ОСОБЛИВОСТЯМ ЗДІЙСНЕННЯ ДЕРЖАВНОГО КОНТРОЛЮ ЗА ДОДЕРЖАННЯМ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ І НЕ ТІЛЬКИ

Відбувся практикум із застосування законодавства на тему: «Особливості організації системи соціального захисту в ОТГ». Захід проведено в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

У практикумі взяли участь представники міськвиконкомів міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, відповідальні за сферу соціального захисту населення. Захід модерувала заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена Заяц.

УРЯДОМ УТОЧНЕНО ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ СТАТУСУ УЧАСНИКА ВІЙНИ ОСОБАМ, ЯКІ ЗАЛУЧАЛИСЯ ТА БРАЛИ УЧАСТЬ В АТО

Картинки по запросу будинок уряд картинка14 червня Кабміном внесені зміни до пункту 2 постанови від 23 вересня 2015 р. № 739.

Мінсоцполітики розробило проект акта з метою уточнення переліку документів, необхідних для встановлення статусу учасника війни особам, які залучалися та брали безпосередню участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення.

НЕСПЛАТА ОБОВ'ЯЗКОВОГО ПЛАТЕЖУ У РАЗІ НАЯВНОСТІ ЗЕКОНОМЛЕНОЇ СУБСИДІЇ НЕ Є ПІДСТАВОЮ ДЛЯ НАРАХУВАННЯ БОРГУ

Картинки по запросу субсидії картинкаМинулого місяця надавачами комунальних послуг зроблений перерахунок невикористаних субсидій.

У Мінсоцполітики пояснюють, що платіжки за газ, електроенергію, воду та опалення з мінусом можливі лише у трьох випадках: по-перше, заборгованість у червневій платіжці могла з’явитися у тих людей, які за травень не  сплатити рахунки за комунальні послуги; по-друге, сім’ї, які споживають більше за надані їм соціальні нормативи повинні доплатити за фактично спожиту послугу; по-третє, якщо у субсидіанта до початку опалювального сезону (2016-2017рр.) була накопичена заборгованість і не сплачена протягом зими. Така заборгованість субсидією не покривається і повинна сплачуватися субсидіантом самостійно.

ПИТАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧАСНИКІВ АТО ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ ОБГОВОРИЛИ НА ЗАСІДАННІ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

Відбулось чергове засідання Координаційної ради з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей у Сумській області.

Цього разу до порядку денного увійшли питання виділення земельних ділянок учасникам АТО та проведення психологічної реабілітації для бійців та їх сімей.