Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 21.03.2017

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

БІЛЬШ НІЖ СТО ТИСЯЧ ОТРИМУВАЧІВ ЗВЕРНУЛИСЯ ЗА ПОВЕРНЕННЯМ НЕВИКОРИСТАНОЇ ЧАСТИНИ СУБСИДІЇ

Похожее изображениеНаразі до структурних підрозділів соціального захисту населення із заявою щодо виплати частин невикористаних субсидій звернулися 102 239 отримувачів субсидії.

За оперативними даними станом на 08.12.2017 загальна сума частин невикористаних сум субсидій, що підлягають монетизації і включені до списків підприємств-надавачів послуг становить 72 млн. гривень.

ПІДГОТОВЛЕНО ПРОЕКТ ПРОГРАМИ ЗАЙНЯТОСТІ

Картинки по запросу розроблено програму зайнятостіЗавершується розробка проекту Програми зайнятості населення Сумської області на 2018-2020 роки.

До розробки Проекту Програми зайнятості долучилися структурні підрозділі Сумської облдержадміністрації, територіальні органи центральних органів виконавчої влади в Сумській області, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських, сільських та селищних рад, громадськість.

ПРОФІНАНСОВАНО СОЦІАЛЬНІ ДОПОМОГИ ЗА ГРУДЕНЬ

Картинки по запросу гривні в руках картинка

Наразі повністю профінансовано 100,1 млн. гривень першого траншу грудневих державних соціальних допомог.

Уже сьогодні адресати державної допомоги можуть отримати кошти у банківських установах та поштових відділеннях.

УХВАЛЕНО ЗАКОН ПРО ПРОТИДІЮ НАСИЛЬСТВУ В СІМ'Ї

Картинки по запросу насильство в сім'ї законВерховна Рада України ухвалила Закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству», передбачивши створення Єдиного державного реєстру випадків домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

За прийняття відповідного законопроекту проголосували 237 депутатів при мінімально необхідних 226, повідомляє Укрінформ.