Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 15.02.2018

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ МАЮТЬ ОТРИМУВАТИ ТІ, ХТО ЇЇ ДІЙСНО ПОТРЕБУЄ

На цьому наголосив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський під час засідання комісії з питань гуманітарної допомоги при Сумській обласній державній адміністрації.

Цього разу розглянули питання розподілу вантажу, визнаного гуманітарною допомогою (наказ МСПУ від 11.01.2019 № 37) для громадської організації «ДАР».

МОНЕТИЗУЮЧИ СУБСИДІЇ І ПІДВИЩУЮЧИ ПЕНСІЇ, УРЯД ВИКОНУЄ ЗАКОН

На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко під час всеукраїнської селекторної наради з питань надання житлових субсидій у грошовій формі та проведення з 1 березня 2019 р. індексації пенсій.

На Сумщині до наради у місцевій студії долучилися очільник області Микола Клочко, керівництво обласних Департаменту соціального захисту населення, Пенсійного фонду України, Ощадбанку, АТ «Укрпошта».

СУБСИДІЯ – ЦЕ ДОПОМОГА ДЕРЖАВИ ДЛЯ ОПЛАТИ КОМУНАЛКИ

На цьому під час брифінгу наголосила заступник директора Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Людмила Мусіяка.

Вона акцентувала увагу на тому, що тепер, рахунки на комунальні послуги будуть надходити без урахування субсидії. Таке поняття як обов’язковий платіж скасовується. Одержувачі готівкової субсидії мають самостійно і своєчасно оплачувати комунальні послуги, використовуючи отримані кошти.