Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 26.07.2016

З метою отримання консультацій з питань надання всіх видів допомоги, компенсації; тимчасового розміщення Ви можете звернутися до відповідальних осіб Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації. 

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 21.03.2017

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

УЧАСНИКИ АТО ОТРИМАЮТЬ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ

Відбулось чергове засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги особам, які отримали травму, поранення, контузію, каліцтво або захворювання при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції та сім'ям загиблих (тих, що пропали безвісти), померлих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції.

На розгляд подано 6 заяв з пакетами документів від постраждалих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції.

ПІДОПІЧНІ БУДИНКІВ-ІНТЕРНАТІВ ОБЛАСТІ ЗМАГАЛИСЬ ЗА ПЕРШІСТЬ В ТУРНІРІ З ШАХІВ ТА ШАШОК

26 квітня 2017 року на базі Сумського геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці  відбувся обласний турнір спортивних змагань з шахів і шашок серед мешканців будинків-інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів Сумщини.

За звання кращого змагалися переможці І відбіркового етапу змагань: гравці Сумського геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці, Охтирського, Кролевецького, Синівського та Воронізького будинків-інтернатів. 

ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ: ЩО ЗМІНІЛОСЬ?

Картинки по запросу субсидії монети картинкаЗ 1 травня 2017 року в Україні діятиме оновлена програма житлових субсидій.

Програма реалізовуватиметься на підставі внесених 26 квітня змін до  Постанови №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива».

ЧОРНОБИЛЯ ГІРКИЙ ПОЛИН НА СЕРЦЕ ЛІГ НЕЗРИМО Й ТЯЖКО…

Голова облдержадміністрації Микола Клочко разом з представниками влади та громадськості вшанував учасників ліквідації аварії та пам'ять жертв Чорнобильської катастрофи, що відбулась рівно 31 рік тому.

«Мені здається, людство ще досі не осягнуло масштаби тієї трагедії, яка відбулася у 1986 році, та не до кінця оцінило той подвиг, який здійснили тоді ліквідатори аварії, врятувавши не лише нашу рідну Україну, а й інші країни Європи від більш глобальної катастрофи. Я впевнений, що ми будемо й надалі пам’ятати цей подвиг. Вам велика слава і слава Україні», – наголосив Микола Клочко.