Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 15.02.2018

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

УЧАСНИКИ АТО СУМЩИНИ ОТРИМАЮТЬ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ

У Департаменті соціального захисту населення відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги особам, які отримали травму, контузію, каліцтво або захворювання при виконанні службового обов`язку під час АТО.

Цього разу на розгляд комісії було подано 5 заяв від учасників проведення антитерористичної операції.

Рішенням комісії 4 заявникам надано матеріальну допомогу на загальну суму 100 тис. гривень.

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

У Сумській обласній державній адміністрації 18 липня 2019 року відбулось засідання комісії з питань гуманітарної допомоги при Сумській обласній державній адміністрації.

На засіданні комісії розглядалося питання розподілу та використання гуманітарної допомоги, отриманої Сумським центром соціально-психологічної реабілітації дітей області за цільовим призначенням від донора з Німеччини, організації «Допомога у надзвичайних ситуаціях та у випадку катастрофи».

ПИТАННЯ ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ОБГОВОРИЛИ НА ЗАСІДАННІ РОБОЧОЇ ГРУПИ

У Сумській облдержадміністрації під головуванням тимчасово виконуючого обов`язки голови облдержадміністрації Ірини Купрейчик відбулося засідання робочої групи обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати.

У своїй доповіді заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена Заяц повідомила, що станом на 01.07.2019 заборгованість із виплати заробітної плати обліковувалась на 25 підприємствах, у загальній сумі 313,2 млн. гривень, що на 38 млн. гривень більше по відношенню до початку року та на 20,1 млн. гривень - до попереднього місяця.