Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 26.07.2016

З метою отримання консультацій з питань надання всіх видів допомоги, компенсації; тимчасового розміщення Ви можете звернутися до відповідальних осіб Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації. 

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 21.03.2017

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

ПРОТИСТОЯТИ ПРОБЛЕМІ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ НЕОБХІДНО НА ГЛОБАЛЬНОМУ РІВНІ

Про це зазначила заступник директора Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Людмила Мусіяка, розпочинаючи засідання обласної Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

«Сьогоднішнє засідання дуже символічне, оскільки 18 жовтня уся європейська спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Визнання цього дня на такому високому рівні допоможе консолідувати діяльність усіх причетних структур у напрямку протидії  феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми», – закцентувала Людмила Мусіяка.

18 ЖОВТНЯ В ЄВРОПІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

Похожее изображениеСьогодні, 18 жовтня європейська спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований у 2007 році Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми.

Наша держава,  оголосивши курс на євроінтеграцію, приєдналася до основних міжнародних нормативно-правових актів у сфері протидії торгівлі людьми та прийняла національне законодавство.

БАРВИ ЖИТТЯ ОЧИМА ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

У стінах Сумського обласного театру для дітей та юнацтва пройшов регіональний етап Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя».

Вже восьмий рік поспіль обдаровані колективи та конкурсанти з особливими потребами демонструють свої таланти в різних видах мистецтва. Цього року фестиваль зібрав більше 30 творчих учасників з реабілітаційних установ Білопільського,  Кролевецького, Лебединського, Липоводолинського, Недригайлівського, Охтирського, Сумського, Тростянецького, Ямпільського районів та міст  Конотоп, Лебедин, Охтирка,  Суми.

ПРО ОСОБЛИВОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ ВПО ПРАВА НА СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГОВОРИЛИ ПІД ЧАС СЕМІНАРУ

В освітньому просторі POINT #eduspace відбувся семінар на тему: «Особливості реалізації ВПО права на соціальне забезпечення», в рамках проекту «Захист прав, зниження ризиків та посилення гуманітарної допомоги ВПО та населенню, постраждалим внаслідок конфлікту в Україні».

Захід організовано Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини для обговорення останніх змін в законодавстві та проблемних питань, з якими стикаються правозахисники, державні службовці та громадські активісти в своїй роботі.