Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 26.07.2016

З метою отримання консультацій з питань надання всіх видів допомоги, компенсації; тимчасового розміщення Ви можете звернутися до відповідальних осіб Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації. 

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 17.02.2017

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

З ПОЧАТКУ РОКУ УЧАСНИКАМ АТО ТА СІМ’ЯМ ЗАГИБЛИХ НАДАНО МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ НА СУМУ 850 ТИС. ГРИВЕНЬ

Про це повідомила зазначила заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка на засіданні комісії.

На розгляд комісії з питань надання матеріальної допомоги особам, які отримали травму, поранення, контузію, каліцтво або захворювання при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції та сім'ям загиблих (тих, що пропали безвісти), померлих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції подано 5 заяв з пакетом документів від постраждалих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції.

ОБЛАСНА ВЛАДА ТРИМАЄ НА КОНТРОЛІ ПИТАННЯ ВИПЛАТИ МІНІМАЛЬНОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Заступник голови облдержадміністрації Ірина Купрейчик заслухала керівників відповідних структур на черговому засідання обласної робочої групи із забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

Облдержадміністрація, інші органи виконавчої влади в області постійно тримають це питання на контролі.

З 2018 РОКУ ЗМІНЯТЬСЯ ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ІНСПЕКТОРІВ

Про це поінформувала в режимі аудіоселекторної наради з представниками управлінь (праці) соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад Людмила Мусіяка, заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

«1 лютого 2017 року схвалена нова редакція проекту Закону України «Про забезпечення державного контролю під час надання соціальної підтримки». Законопроектом передбачається створення в регіонах нових контролюючих структур», – повідомила Людмила Мусіяка.

УРЯД УДОСКОНАЛИВ МЕХАНІЗМ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ СТИПЕНДІЙ

Картинки по запросу соцыальны стипендыъ картинкаЗокрема йдеться про механізм надання соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів.

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати таких стипендій доповнено кількома категоріями осіб.