Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 15.02.2018

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

НА СУМЩИНІ ПРОХОДЯТЬ МОНІТОРИНГОВІ ВІЗИТИ ДО ОТГ

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 20.07.2018 № 1051 Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації здійснюються моніторингові візити до окремих ОТГ регіону.

Вказаним документом в Україні визначено 234 громади, що отримають комп’ютерне обладнання в якості підтримки для виконання своїх функцій. На Сумщині виокремлено 8 таких ОТГ. Всі вони повинні отримати відповідну підтримку.

ЧОРНОБИЛЬСЬКА КАТАСТРОФА – РАНА, ЩО БОЛИТЬ І ДОСІ

Сумщина разом із усією Україною вшанувала учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

14 грудня вважається днем усіх тих, хто закрив собою світ від наслідків техногенної катастрофи у Чорнобилі. З нагоди пам’ятної дати, біля знака «Жертвам Чорнобиля» під звуки військового оркестру жителі Сумщини разом із місцевою владою поклали квіти та вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. До заходу долучилися й самі ліквідатори аби в цей день вшанувати пам’ять своїх загиблих побратимів.

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ КОНСУЛЬТАТИВНОЇ РАДИ – ВИРІШЕННЯ НАГАЛЬНИХ ПИТАНЬ ЧОРНОБИЛЬЦІВ

Відбулось засідання Консультативної ради з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи під головуванням голови Сумської облдержадміністрації Миколи Клочка.

До засідання долучилися представники структурних підрозділів облдержадміністрації, медичних закладів, обласних громадських організацій, що опікуються питаннями напрямку.