Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 26.07.2016

З метою отримання консультацій з питань надання всіх видів допомоги, компенсації; тимчасового розміщення Ви можете звернутися до відповідальних осіб Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації. 

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 21.03.2017

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

НА ЧАСІ ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ УЧАСНИКІВ АТО ТА ЧЛЕНІВ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ УЧАСНИКІВ АТО

 Відбулося чергове засідання Координаційної ради з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей у Сумській області.

Ряд питань обговорювалося на черговому засіданні Координаційної ради, серед яких шанобливе ставлення до пам'яті загиблих учасників АТО. Обговорено питання розслідування факту вандалізму на місцях поховань учасників антитерористичної операції в м. Тростянець у 2016-2017 роках. Як зазначив голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко подібні ганебні для нашого суспільства явища необхідно засуджувати і докладати всіх зусиль для розкриття таких фактів.

ТРИВАЄ ВИПЛАТА МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО з СУМЩИНИ

 У Департаменті соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації 15 серпня 2017 року відбулося чергове засідання комісії з питань матеріальної допомоги особам, які отримали травму, поранення, контузію, каліцтво або захворювання при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції та сім’ям загиблих (тих, що пропали безвісти), померлих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції.

На розгляд комісії подано 3 заявиз пакетами документів від постраждалих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції.

ЛЕГКОВИЙ АВТОМОБІЛЬ В ЯКОСТІ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

 Відбулося чергове засідання робочої групи з питань визнання гуманітарною допомогою товарів при Сумській обласній державній адміністрації з питання визнання гуманітарною допомогою легкового автомобіля.

За словами начальника відділу соціальних послуг та соціального захисту інвалідів Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Тетяни Марченко вантаж призначений громадянину з інвалідністю, який відповідно до встановленого Порядку забезпечення інвалідів автомобілями перебував на обліку у порядку загальної черги. На розгляд робочої групи подані необхідні документи, що відповідають вимогам чинного законодавства.

ЗНОВУ ПРО СУБСИДІЇ

 Під головуванням заступника директора Департаменту – начальника управління соціальних гарантій, пільг та компенсацій Людмили Мусіяки проведено засідання у форматі «аудіоселектору» з питань призначення, перерахунку та проведення заходів щодо монетизації субсидії; використання коштів на придбання санаторно-курортних путівок для учасників антитерористичної операції, забезпечення санаторно-курортним лікуванням та відпочинком громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи інше.

До засідання долучилися керівники Департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради, управлінь (праці) соціального захисту населення районних державних адміністрацій, міських рад.