Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 15.02.2018

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

ПРАВО ОФОРМИТИ СУБСИДІЮ НА ФАКТИЧНО ПРОЖИВАЮЧИХ У ПОМЕШКАННІ ОСІБ ЗАЛИШИЛОСЯ

Картинки по запросу субсидія картинкаПраво оформити субсидію не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих у помешканні осіб, з 1 травня 2018 року збереглося, повідомляють у Мінсоцполітики.

Держава йде назустріч родинам, в яких прописані повнолітні діти, але вже багато років не проживають з батьками. Пропонується доходи тих, хто прописаний, але фактично не проживає у помешканні, не враховувати під час розрахунку розміру субсидії.

ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ДНЯ ВИШИВАНКИ

Фото Департамент соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації.Сьогодні, 17 травня Україна та світ відзначає День вишиванки, свято, присвячене українській національній культурі й традиціям. Щороку, у третій четвер травня, усі охочі можуть долучитися до святкування, одягнувшись у вишивану сорочку.

День вишиванки порівняно "молоде" свято, проте на сьогодні воно вже стало традиційним. Колектив Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації також долучився до святкування та вдягнув на роботу національне вбрання.

ВЗАЄМОДІЯ ТА ЗЛАГОДЖЕНІ ДІЇ ЗАВЖДИ МАЮТЬ ПОЗИТИВНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Фото Департамент соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації.На цьому акцентувала увагу тимчасово виконуюча обов’язки директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка під час робочої наради з представниками ПАТ «Сумиобленерго» Іриною Лошак та ТОВ «Сумигаг збут» Іриною Дунаєвою.

«Важливо налагодити чітку взаємодію та обмін інформацією для якісного надання населенню житлових субсидій чи їх перерахунку», - зазначила Людмила Мусіяка, розпочинаючи засідання.

РОДИНИ СУМЩИНИ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СІМ’Ї

Фото Департамент соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації.З нагоди Міжнародного дня сім’ї в стінах обласної філармонії Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації проведено благодійний захід «Щаслива родина-міцна Україна».

До нього долучилося до100 багатодітних сімей, сімей учасниць АТО та родин, де виховують прийомних дітей.