Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 15.02.2018

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПІДПИСАНО РЕЗОЛЮЦІЮ «ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ПРАЦІ – ЗАПОРУКА ГІДНОГО ЖИТТЯ»

Одним з ключових напрямків роботи в області є легалізація трудових відносин і заробітної плати, ліквідація прихованої зайнятості.

Офіційне працевлаштування є, в першу чергу, гарантією соціального захисту найманих працівників, кадрової стабільності та налагодженої роботи усіх учасників трудового процесу. Його мета – досягнення позитивного результату: для роботодавця – позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків, для працівників – основа стабільного майбутнього.

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

У Сумській обласній адміністрації відбулося засідання  Координаційної ради з питань сімейної гендерної політики та протидії торгівлі людьми.

Під час заходу  члени Координаційної ради обговорили питання роботи мобільної групи з реагування на факти вчинення домашнього насильства на території обласного центру. За інформацією Ярослава Тарасенка, інспектора управління превентивної діяльності головного управління Національної поліції в Сумській області, з початку роботи зазначеної групи здійснено 377 виїздів за повідомлення про факти домашнього насильства, з них підтвердилося 319 фактів, не підтвердилося – 58. Упродовж січня-жовтня поточного року органами Національної поліції із запобігання та протидії домашньому насильству зареєстровано 4689 заяв про факти вчинення домашнього насильства, з них: 4515 повідомлень надійшло від дорослих осіб, у тому числі від жінок – 4196,  від чоловіків – 145; від дітей – 174.

УЧАСНИКАМ АТО СУМЩИНИ ВИПЛАТЯТЬ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ

Таке рішення прийнято відповідною комісією на черговому засіданні у Департаменті.

Цього разу на розгляд надійшло 2 заяви від постраждалих учасників АТО. За результатами засідання прийнято рішення надати одноразову матеріальну допомогу всім заявникам на загальну суму  50 тис. гривень.