Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ГРАНТИ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ

Благодійний фонд «Карітас України» в Харкові здійснює прийом заявок на участь у проекті «Створення робочих місць для нового життя. Гранти для роботодавців».

Сума гранту на створення одного робочого місця становить 30 000,00 гривень. Заявку може бути подано на створення кількох робочих місць, але не більше 5-ти. Термін прийому заявок –  із 07 лютого по 30 квітня 2017 року.

До участі запрошуються комерційні підприємства будь-якої організаційно-правової форми (окрім державних, комунальних і неприбуткових організацій) Харківської, Полтавської, Сумської та Запорізької областей, а також фізичні особи – підприємці, що готові створити робочі місця для внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО).Підприємства або фізичні особи-підприємства мають бути зареєстровані не пізніше  01.01.2016.

Для участі у проекті необхідно вже мати кандидатів серед ВПО на створюване робоче місце або знайти їх протягом 1 місяця після отримання позитивного рішення. За необхідності БФ «Карітас України» сприятиме в пошуку кандидатів серед ВПО.

Механізм відбору до проекту

У разі відбору Вашої заявки Вас буде запрошено для проходження наступного етапу – інтерв’ю. Після інтерв’ю обов’язковим є відвідання місця ведення бізнесу співробітниками проекту для прийняття остаточного рішення стосовно Вашої заявки.

УВАГА! Роботодавці, які отримували раніше будь-які гранти від БФ «Карітас України», не можуть брати участь у проекті!

Можливі види робочих місць: постійні, строком не менше 12 місяців.

Умови працевлаштування:

- упродовж 2-х місяців від моменту підписання договору про спільну благодійну діяльність прийняти на роботу ВПО;

- усі ВПО, яких буде прийнято на роботу в рамках гранту, мають бути офіційно працевлаштовані;

- створене робоче місце має бути збережене для ВПО на строк не менше ніж 12 місяців (трудову угоду не може бути розірвано за ініціативи роботодавця. У разі звільнення ВПО за власним бажанням на створену вакансію впродовж 10 днів має бути зараховано іншого працівника з числа ВПО).

Працевлаштування можливе з використанням державної програми з компенсації роботодавцям оплати праці ВПО: ПОСТАНОВА від 8 вересня 2015 р. № 696 «Про затвердження Порядку здійснення  заходів сприяння зайнятості, повернення коштів,  спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для  внутрішньо переміщених осіб».

Наданий грант може бути спрямований на створення робочого місця, а саме:

- придбання обладнання, програмного забезпечення;

- оплата послуг (у т. ч. реклама, ремонт);

- оренда приміщення;

- оплата податкових зобов’язань, що виникають упродовж реалізації проекту.

Грант не може бути спрямовано на оплату заробітної плати працівнику та сплату податків з неї.

Вид діяльності підприємства не повинен суперечити законодавству України, а також не може бути пов’язаним із реалізацією алкоголю, тютюнових виробів, зброї у будь-якому вигляді, включаючи іграшкову. Розмір гранту має відповідати ринковим цінам і реальним потребам підприємства. У випадку надання недостовірної інформації заявку не розглядатимуть, її буде відхилено.

Звітність

У разі отримання гранту Вам необхідно буде надати чеки або накладні, що підтверджують цільове використання гранту на створення робочого місця.

Після отримання гранту «Карітас України» проводить моніторинг підприємства-грантоотримувача та працевлаштованої ВПО в телефонному режимі і відвідує місце ведення бізнесу.

Контактна інформація

Детальна інформація про умови подання заявки, інструкції подальших дій і посилання для завантаження і заповнення заявки знаходяться за посиланням careerfornewlife.com/grantrabota

Адреса регіонального офісу БФ «Карітас України»: м.Харків, вул.Ярослава Мудрого (колишня назва вулиці – вул.Петровського), буд.15.

Людмила +38-050-309-67-06, Григорій +38-050-309-66-82, Ілона +38-050-304-90-09 (з 9:00 до 18:00 в робочі дні).