Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

АБИ КОРИСТУВАТИСЯ ПІЛЬГОВИМ ПРОЇЗДОМ НЕОБХІДНО ОНОВИТИ СПЕЦІАЛЬНУ ДОВІДКУ

Добровольцям, які не мають статусу учасника бойових дій, пропонують оновити довідки, що дають право на пільговий проїзд.

Таку процедуру необхідно пройти у зв’язку з продовженням дії профільної програми. Про це повідомила під час засідання Координаційної ради з надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей  у Сумській області заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка.

«Обласна програма здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах спочатку приймалася на 2016-2017 роки. І лише у вересні на сесії обласної ради термін її дії було продовжено до 2020 року, – зазначила Людмила Мусіяка. – Проте, до того часу до нас звернулося 12 осіб із числа добровольців, які не мають статусу учасника бойових дій. Їм були видані відповідні довідки до кінця дії програми (на той час це був кінець 2017 року). Добровольцям необхідно звернутися до Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації для отримання нових довідок, які дають право на пільговий проїзд до 2020 року».

Безпосередньо під час засідання ухвалено рішення про видачу такої довідки жителю Шостки, учаснику бойових дій, який вперше звернувся до Департаменту.

Насамкінець учасникам засідання було презентовано брошури «Соціальний захист учасників АТО та членів їх сімей у Сумській області», що розроблені Департаментом з метою посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи.