Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

У СУМАХ ФУНКЦІОНУЄ РАДА УЧАСНИКІВ АТО ТА ЧЛЕНІВ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ УЧАСНИКІВ АТО ПРИ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ

Відбулось чергове засідання Координаційної ради з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей у Сумській області під головуванням голови Сумської облдержадміністрації Миколи Клочка.

Цього разу розглядали питання про роботу Ради учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції при міському голові, що створена у Сумах.

За інформацією співголови Ради–голови спілки учасників АТО 27 Сумської реактивної бригади Олександра Коритника вказаний консультативно-дорадчий орган функціонує в місті з вересня 2015 року.

«За час роботи, Радою опрацьовано 850 звернень учасників АТО,  580 з них про виділення земельних ділянок», - поінформував посадовець.

Окремо він зазначив, що за сприяння  Ради учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції при міському голові було розроблено та прийнято Соціальну Програму «Місто Суми - територія добра та милосердя» на 2016-2019 роки.

«З метою забезпечення належної соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей за ініціативи вказаного консультативно-дорадчого органу та депутатів міської ради, котрі брали безпосередню участь в АТО, Сумською міською радою прийняте рішення про затвердження міської Програми «Соціальна підтримка учасників антитерористичної операції та членів їх сімей» на 2017-2019 роки», якою визначено ряд пільг та допомоги», - поінформував Олександр Коритник.

За його словами, Програмою передбачено: безоплатне харчування дітей учасників АТО у дитсадках та школах (більш ніж 1 800 осіб); оздоровлення дітей, батьки яких є інвалідами війни та учасниками бойових дій з числа учасників АТО, в міських таборах ( більше 700 дітей); медичне забезпечення учасників АТО; надання матеріальної допомоги учасникам АТО та членам їхніх сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах; надання одноразової матеріальної допомоги звільненим у запас учасникам АТО; надання одноразової матеріальної допомоги особам, які в 2017 році прийняті на військову службу за контрактом до Збройних Сил України та інше.

Насамкінець Олександр Коритник підкреслив, що соціальна підтримка надається і добровольцям-учасникам антитерористичної операції.