Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЛЮДМИЛА МУСІЯКА: «СОЦІАЛЬНА РОБОТА – ЦЕ МИСТЕЦТВО НАЛАГОДЖУВАТИ ЗВ’ЯЗКИ МІЖ ЛЮДЬМИ»

На базі Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації для студентів заочної форми навчання СумДПУ ім. А.С. Макаренка проведено лекцію на тему: «Вступ до фаху».

Загалом до навчального процесу долучилися 2 групи вишу, що освоюють спеціальності «соціальна робота» і «соціальне забезпечення».

Практичним досвідом роботи у сфері соціального захисту населення поділилася з майбутніми соціальними працівниками Людмила Мусіяка, заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

«Обираючи таку важливу професію як соціальний працівник, необхідно розуміти, що найпершим пріоритетом у професійній діяльності має бути допомога людям у скрутних ситуаціях. Соціальна робота – це мистецтво налагоджувати зв’язки між людьми, це уміння вчасно подати руку допомоги тим, хто цього потребує», - зазначила Людмила Мусіяка, розпочинаючи лекцію.

Вона підкреслила, що наразі в сфері соціального захисту населення працює понад 4 тис. фахівців, які щодня забезпечують реалізацію державної політики у всіх куточках області.

«Наразі, соціальний захист регіону налічує понад 80 профільних закладів та установ. Серед них: управління соціального захисту населення райдержадміністрацій та міських рад, територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг), будинки-інтернати, центри реабілітації», - поінформувала Людмила Мусіяка.

Упродовж лекції заступник директора Департаменту торкнулася багатьох аспектів роботи у сфері соціального захисту населення, пояснила принципи роботи профільних закладів, ознайомила з діючим законодавством.

Насамкінець студенти мали змогу ознайомитися з напрямками діяльності Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та поспілкуватися з його фахівцями.