Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

У РЕГІОНІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ НАБІР УЧАСНИКІВ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ МОМ ІЗ САМОЗАЙНЯТОСТІ ТА МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА

Фото Департамент соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації.Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні у партнерстві з ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» втілює проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні».

Реалізується проект у 24 областях України, в тому числі й на Сумщині. Він має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту, водночас зміцнюючи соціально-економічну стабільність і добробут приймаючих громад в Україні.

Завдяки грантам на самозайнятість та мікропідприємництво проект надасть змогу вимушеним переселенцям та мешканцям приймаючих громад розпочати новий або розширити наявний бізнес.

Для участі запрошуються: внутрішньо переміщені особи з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають в усіх областях України; місцеві мешканці з усіх областей України (територія, підконтрольна уряду України) віком від 18 до 60 років.

За детальною інформацією просимо звертатись до регіонального виконавчого партнера МОМ у Сумській області ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини», за номером: 095-926-85-04