Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ - ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ

Фото Департамент соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації.Проведено навчання для фахівців місцевих управлінь соціального захисту населення  з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій. Практичним досвідом роботи поділилася з аудиторією представник управління молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Кішинець.

«Нещодавно Уряд удосконалив Порядок використання коштів, передбачених у держбюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах «Артек» і «Молода гвардія». Зміни прописані постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 241. Через 2 місяці з моменту набрання документом чинності, функції щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей мають виконувати структурні підрозділи соціального захисту населення. Тому сьогоднішній семінар має дуже важливе значення для успішної реалізації оздоровлення дітей», - наголосила тимчасово виконуюча обов’язки директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка, розпочинаючи навчальний семінар.

Упродовж семінару Ніна Кишинець ознайомила присутніх із принципом підбору дітей пільгових категорій для оздоровлення, акцентувала увагу на можливих проблемних питаннях даного напрямку, пояснила специфікуФото Департамент соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації. оформлення пакетів документів для кожної пільгової категорії дітей, відповіла на запитання слухачів.

Учасникам семінару також продемонстровано інформаційні слайди.