Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА БУРИНЩИНІ ФУНКЦІОНУЄ КООРДИНАЦІЙНА РАДА З НАДАННЯ ДОПОМОГИ УЧАСНИКА АТО

Фото Департамент соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації.Про роботу такої ради звітували під час засідання Координаційної ради з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх родин у Сумській області під головування голови облдержадміністрації Миколи Клочка.

Як доповіли представники Буринської райдержадміністрації, проблемним питанням на сьогодні залишається забезпечення земельними ділянками всіх охочих учасників АТО, оскільки звернення надходять не лише від мешканців Буринщини, а кількість вільних земельних ділянок вкрай обмежена.

Так, в районі обліковується 249 учасників АТО (із них 245 учасників бойових дій, 4 особи з інвалідністюФото Департамент соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації. внаслідок війни), 9 сімей загиблих учасників АТО. Від учасників АТО надійшло 680 клопотань про виділення їм земельних ділянок. Наразі надано 388 дозволів на розроблення документації із землеустрою, ще 11 – знаходиться на опрацюванні, затверджено 322 накази про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність.

На 2018 рік у районному бюджеті передбачено 122 тис. гривень для надання різнобічної допомоги учасникам АТО та їх сім’ям.