Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ГОЛОС ЖІНКИ МАЄ СИЛУ - 2018

Фото Департамент соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації.Громадська організація “Фундація прав людини” розпочинає нову правозахисну програму. Реалізуватимуть її у семи регіонах України - Сумській, Луганській, Запорізькій, Закарпатській, Чернівецькій, Харківській та Дніпропетровській областях.

З цієї нагоди на базі СумДУ відбувся Презентаційний круглий стіл «Програми по відновленню миру та діалогу для внутрішньо-переміщених жінок «Голос жінки має силу – 2018». До нього долучилася заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена Заяц.

У межах проекту «Голос жінки має силу – 2018» плануєтьсяФото Департамент соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації. навчання для громадських активістів у чотирьох літніх школах з правозахисту, миротворчості, блогерства та арт-терапії. На Сумщині заплановано 2 тренінги з правозахисних та адвокаційних технік, інструментів блогерського та інформаційного супроводу. Також громадські активісти, правозахисні організації-партнери проекту будуть вести судові справи внутрішньо-переміщених жінок, включаючи повноцінні адвокаційні кампанії (мітинги, пікети, марші, електронні петиції) та широке висвітлення в ЗМІ та блогах.