Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З РОЗГЛЯДУ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВИДАЧІ ПОСВІДЧЕНЬ ОСОБАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

На черговому засіданні члени Комісії розглянули 19 особових справ щодо видачі посвідчень громадянам, постраждалим унаслідок Чорнобильської катастрофи, із них: 5 – на видачу посвідчень уперше, 9 – на видачу посвідчень категорії 1А та вкладок до нього, 5 – на видачу дублікатів посвідчень.

У своєму виступі на засіданні комісії начальник відділу пільг та компенсацій Департаменту соціального захисту населення Сумської облжержадміністрації Надія Степаненко зазначила, що на сьогодні в області проживає 13783 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

За результатами роботи Комісії 18 особам, постраждалим унаслідок Чорнобильської катастрофи, будуть видані посвідчення, що дають право на отримання пільг та компенсацій.

Одна особова справа направлена на доопрацювання для долучення додаткових документів, що підтверджують участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.