Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРОФЕСІЯ ДЛЯ НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ

З нагоди Дня працівника соціальної сфери, 31 жовтня  у стінах Сумського академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна відбувся святковий концерт.

Професійне свято працівників соціальної сфери України відзначається щороку у першу неділю листопада. Нині ж, напередодніцього дня, в обласному драмтеатрі зібралось чимало людей, що стоять на варті соціального захисту населення.

Аби привітати з професійним святом людей, праця яких покликана щоденно допомагати, турбуватись та підтримувати потребуючих цього, на урочистості завітав голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко, заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош та депутат Сумської обласної ради Віра Лаврик.

За сумлінну працю, високопрофесійне виконання службових обов’язків,  вагомий особистий внесок у реалізацію державної соціальної політики з нагоди професійного свята грамотами та подяками відзначено багатьох трудівників соціальної сфери.

Слід зазначити, що винуватці свята отримали нагороди не тільки обласного, а й державного рівня. Зокрема Подякою Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості населення та пенсійного забезпечення відзначено 48 працівників сфери соціального захисту. Серед них – директор Департаменту соціального захисту населення облержадміністрації Михайло Дубровський та його заступники Олена Заяц і Людмила Мусіяка.

Після привітань у подарунок для присутніх відбувся святковий концерт.

Довідково.

День працівника соціальної сфери відзначають згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99.

Соціальна сфера Сумщини має розгалужену структуру, що включає в себе 78 підрозділів. Їх працівники на сьогоднішній день забезпечують захист 475 тис. працівників підприємств, установ та організацій, більше 206 тис. пенсіонерів, 64,5 тис. осіб з інвалідністю, 13,6 тис. осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 40,7 тис. ветеранів війни, 86,7 тис. дітей війни, майже 11 тис. учасників бойових дій за участь в АТО та їх родин, 11,3 тис. вільно переміщених осіб, 9,9 тис. малозабезпечених родин, 169,8 тис. сімей, які отримують субсидії на житлово-комунальні послуги.

Так склалося історично, що працівники соціального захисту населення опікуються людьми від самого моменту народження до смерті.

Цьогоріч, починаючи з 1 вересня, в Україні успішно розпочато реалізацію проекту «пакунок малюка». Завдяки злагодженій роботі органів соціального захисту населення свої пакуночки вже одержали більше 1000 матусь із новонародженими малюками. Загальна сума фінансування для вказаних цілей у Сумській області складає 13,6 млн. гривень. За статистичною інформацією на 29 жовтня Сумщина вже отримала 1687 екземплярів зазначеної допомоги. 630 екземплярів натуральної допомоги наразі передані пологовому будинку. Пакунки будуть надаватися породілям безпосередньо при виписці з медичного закладу.