Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

МИНУЛОРІЧ НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІЛЬГОВИМ ПРОЇЗДОМ ГРОМАДЯН ВИКОРИСТАНО БІЛЬШЕ 4 МЛН ГРИВЕНЬ

«Для вирішення питання на обласному рівні, уникнення соціальної напруги серед пільговиків та перевізників, прийнято Обласну програму здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2020 роки. Вказаний документ розроблено з метою саме додаткового соціального захисту окремих категорій громадян, що мешкають на Сумщині. Минулоріч на реалізацію Програми  використано 4,6 млн. гривень, у тому числі 357 тис. гривень коштів обласного бюджету», - зазначив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський під час апаратної наради.

Він повідомив, що за розрахунками на 2018 рік фінансовий ресурс, необхідний для реалізації програми, складає 5,3 млн. гривень, а це на 0,7 млн. гривень більше ніж у 2017 році.

Із загальної суми необхідних коштів 300 тис. гривень виділено з обласного бюджету з метою можливості фінансування втрат перевізникам протягом січня-лютого ( до прийняття відповідних рішень на місцевому рівні).

Міськими, районними, сільськими, селищними радами прийняті рішення щодо перерахування коштів на здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд для реалізації Програми на загальну суму 4,1 млн. гривень, що становить 82% від доведеного плану, у тому числі 3,2 млн. гривень на компенсацію за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції та інших ветеранів війни та 885 тис. гривень на компенсацію за пільговий проїзд інших пільгових категорій. ОТГ, які не долучилися до реалізації Програми немає, але Кролевецька та Тростянецька перерахували найменше коштів, 11% та 37% відповідно.

Глухівська та Конотопська міські ради нарешті долучилася до співфінансування для реалізації Програми та перерахували 19% та 51% відповідно від доведеної суми. Сумська міська рада прийняла рішення на перерахування 69% від доведеної суми.

Фактично на виконання програми до обласного бюджету перераховано 3,6 млн. гривень