Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОБГОВОРИЛИ ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПИТАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРУ СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ОТГ

У приміщенні Сумського обласного центру зайнятості відбулась нарада щодо забезпечення діяльності новоствореного Центру сприяння розвитку ОТГ у с. Хоружівка Недригайлівського району. 

До обговорення питань порядку денного долучився й директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський.

Упродовж наради учасники змогли запропонувати інформаційні блоки, що будуть надані для роботи у вищевказаному Центрі. Зазначена інформація буде торкатися особливостей, правил, норм, вимог та механізмів реалізації функцій обласних управлінь та органів виконавчої влади на території конкретної ОТГ.

Довідково. 

Центр сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад, що відкритий цьогоріч у жовтні в с. Хоружівка – перший в Україні. Модель центру передбачає надання широкого спектру послуг ОТГ: від навчання керівного складу та спеціалістів за напрямками життєдіяльності громади до ведення ефективної самозайнятості.

Функціонування цього закладу є важливим, адже обраний курс на допомогу об’єднаним територіальним громадам відкриває широкі можливості для мешканців села забезпечити себе роботою або започаткувати навіть власну справу.