Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВАЖЛИВО ВЧАСНО ТА ФАХОВО ЗАБЕЗПЕЧИТИ РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОГРАМИ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ В ГРОШОВІЙ ФОРМІ

На цьому наголосив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський під час відеоселекторної наради з місцевими структурними підрозділами соціального захисту населення регіону.

«Відповідно до постанови від 27 грудня 2018 р. № 1176, з 1 січня цього року запроваджується надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. Всі, хто звернеться із заявою до підрозділів соціального захисту мають неодмінно отримати кваліфіковану допомогу і роз’яснення стосовно нововведень», - зазначив Михайло Дубровський.

За словами заступника директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмили Мусіяки, монетизація субсидій буде відбуватися у декілька етапів.

«На першому етапі участь у монетизації субсидій візьмуть ті сім’ї, які звернуться за допомогою вперше в цьому році. Субсидія від держави буде надходити на їхній персональний рахунок в «Ощадбанку». Банк буде розраховуватися за субсидіанта з постачальниками комунальних послуг та інформувати громадян про те, скільки їм залишилося доплатити за комуналку», - пояснила Людмила Мусіяка.

З 1 травня призначення субсидій домогосподарствам, які вже оформили її на опалювальний сезон 2018/19 року, здійснюватиметься лише після подання нових заяви і декларації, в яких необхідно зазначити номер мобільного телефону заявника. Також планується перехід на монетизацію пільг на житлово-комунальні послуги.

А з 1 жовтня 2019-го запрацює повномасштабна монетизація субсидій та пільг.