Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УПРОДОВЖ СЕРПНЯ ВІДБУЛОСЬ ЗМЕНШЕННЯ СУМИ ЗАГАЛЬНООБЛАСНОГО БОРГУ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Про це повідомила заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена Заяц під час засідання робочої групи обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій  та інших соціальних виплат.

«Тенденція до зменшення суми боргу є. Наша компетенція і наша задача – працювати на благо кожного працівника та в інтересах держави в цілому», - підкреслив заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош, присутній на засіданні.

З її інформацією, упродовж серпня 2019 року сума загальнообласного боргу зменшилась на 15,7 млн. гривень. Також, до початку року зменшення заборгованості відбулось і на економічно неактивних підприємствах на 123,8 тис. гривень.

Щодо ситуації з погашенням зарплатних боргів на підприємствах обласного центру поінформував Анатолій Занченко, начальник Управління з питань праці Сумської міської ради. Він зазначив, що за статистичною інформацією на 01.08.2019 борги перед своїми працівниками мали 12 економічно активних підприємств Сум. Наразі один із боржників, а саме підприємство ТОВ «Сумиспортінвест» погасило заборгованість із виплати заробітної плати у повному обсязі.

Насамкінець, приділили увагу питанню щодо забезпеченості коштами та своєчасної оплати праці працівникам бюджетної сфери, про що доповіла директор Департаменту фінансів Сумської облдержадміністрації Олена Батраченко. Посадовець наголосила, що на даний час важливо не допустити виникнення заборгованості із виплати заробітної плати в закладах охорони здоров’я та освіти області.

Робота щодо вжиття заходів впливу до порушників чинного законодавства продовжується. Стан виплати заробітної плати знаходитися на особливому контролі в обласній державній адміністрації.