Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ МАЮТЬ ПОВНОЮ МІРОЮ ДОЛУЧАТИСЯ ДО ФІНАНСУВАННЯ ПІЛЬГОВИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

На цьому наголошувалося під час апаратної наради в облдержадміністрації під головуванням керівника апарату Сумської облдержадміністрації Дмитра Живицького.

Упродовж розгляду питання про виконання Обласної програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2020 роки увагу акцентовано на проблемних моментах.

Серед них – низький рівень надходжень з місцевих бюджетів до обласного на виконання вищевказаної програми.

За інформацією начальника управління інфраструктури Сумської облдержадміністрації Володимира Дудченка, на виконання програми пільгових перевезень з місцевих бюджетів надійшло 59,1% необхідних коштів. «Із передбачених програмою на 2019 рік 7,14 млн гривень фактично зібрано –  4,2 млн гривень. На 01.08.2019 за інформацією Об’єднання автобусних станцій, перевізники регіону перевезли людей пільгових категорій на 9,2 млн гривень», – повідомив посадовець. За його словами, левова частка пільговиків – це учасники бойових дій.

За інформацією заступника директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмили Мусіяки, до органів соціального захисту населення регіону вже надійшло заявок від перевізників на суму 8,1 млн гривень. «Фактично послуг вже надано на суму більш ніж 9 млн гривень, а надано заявок – на мільйон більше, ніж передбачено програмою. Це є проблемою, яку необхідно вирішувати», – підкреслила Людмила Мусіяка.