Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ РОБОТИ УСТАНОВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ОБЛАСТІ ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2020 РОКУ

Про підсумки роботи установ соціального захисту населення області за І півріччя поточного року  обговорили під час засідання колегії Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації під головуванням Михайла Дубровського, директора Департаменту.

Система соціальної допомоги поширюється на весь життєвий цикл людини, захищає права та інтереси вразливих груп населення, зокрема малозабезпечених та одиноких сімей, які виховують дітей та перебувають в умовах, за яких не задовольняються у повній мірі їх соціальні потреби, наголосила у своїй доповіді Людмила Мусіяка, заступник директора Департаменту-начальник управління соціальних гарантій  пільг та компенсацій Департаменту.

 Як повідомила посадовець в області різними видами державної соціальної підтримки охоплено  майже 527 тис. осіб, що становить майже 50% від населення (1,06 млн населення області), у тому числі державних допомог біля 51 тис. громадян. За І півріччя  цього року надана державна допомога різних видів на 705 млн гривень, що на 43,8 млн гривень більше відповідного періоду минулого року. Заборгованості перед одержувачами допомоги немає. Докладніше за посиланням.