Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРОДОВЖУЄМО ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ТА ЗАПОБІГАННЯ УСІХ ФОРМ НАСИЛЬСТВА З ТЕРИТОРІАЛЬНИМИ ГРОМАДАМИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Продовжуємо онлайн-консультатації щодо протидії торгівлі людьми та запобігання всіх форм насильства з керівниками та спеціалістами територіальних громад.

Сьогодні відбулася така зустріч з спеціалістами Ворожбянської міської ТГ.

Крістіна Сахно, експертка з протидії торгівлі людьми в Сумській області, експертка пректу презентувала інтернет-платформу ОБСЄ ПрацюйБезпечно. Учасники покращили свої знання та навики у сфері протидії торгівлі людьми, а саме в процесі виявлення та ідентифікації постраждалих осіб. Відпрацювали навички міжвідомчої взаємодії для забезпечення постраждалих осіб від торгівлі людьми необхідною допомогою та комплексним захистом. Отримали знання про методи та способи проведення інформаційно-просвітницьких заходів з попередження торгівлі людьми у своїй громаді.

Руслан Розгон, завідувач сектору сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми Департаменту соціального захисту населення наголосив на необхідності створення спеціалізованих служб підтримки постраждалих від домашнього насильства.

Захід відбувся в рамках проєкту ОБСЄ #OSCEProjectCoordinatorinUkraine "Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в умовах децентралізації та адміністративної реформи".