Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ З ПИТАНЬ ЗАСТОСУВАННЯ ГЕНДЕРНО ОРІЄНТОВАНОГО ПІДХОДУ В БЮДЖЕТНОМУ ПРОЦЕСІ

У рамках реалізації проекту ООН Жінки «Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні» проведено семінарз питань застосування гендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі.

Мета семінару обмін досвідом та практичне вирішення спільних проблем у застосуванні гендерно-орієнтованого підходу в бюджетному процесі.

Модератор заходу – аналітикиня проєкту ООН Жінки «Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні» Наталія МІШИНА.

Участь у семінарі взяли представники Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації директор Департаменту Михайло ДУБРОВСЬКИЙ, заступник директора Департаменту Людмила МУСІЯКА, начальник відділу фінансів та діяльності стаціонарних установ управління фінансів та соціального обслуговування населення Департаменту Тетяна КУЗНЕЦОВА та головний спеціаліст вищезазначеного відділу Оксана ГРИЦЕНКО.

Основні завдання семінару:

-  підвищити рівень гендерної обізнаності та гендерної чутливості працівників органів державної влади та місцевого самоврядування;

-  ознайомити учасниць та учасників із особливостями застосування гендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі та роллю гендерного аналізу в цьому;

-  презентувати учасникам та учасницям семінару результати гендерного аналізу бюджетних програм, що фінансуються з обласного бюджету або бюджету територіальної громади;

-  обговорити виклики та ризики, які виникають в процесі застосування гендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі.

В процесі роботи були обговорені такі питання: особливості застосування гендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі; гендерний аналіз та його методика; презентація результатів гендерного аналізу бюджетних програм у сфері освіти і науки, охорони здоров’я, соціального захисту та соціального забезпечення, у сфері культури і мистецтва. Про проблеми у застосуванні гендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі на місцевому рівні; про подальші кроки у застосуванні гендерно орієнтованого підходу в  бюджетному процесі.