Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПІКЛУЄМОСЯ ПРО ГРОМАДЯН

У Департаменті соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації працюють телефонні «гарячі лінії». У зв`язку з підвищеною актуальністю питань у суспільстві в умовах карантину, пов’язаних з призначенням житлових субсидій та з  питань соціальних допомог працює «гаряча лінія» (0542) 77-99-55. З інших питань можна звернутися за телефоном «гарячої лінії» 77-96-77. «Гарячі лінії» працюють за графіком у робочі дні: з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 та щоп`ятниці з 8-00 до 16-00 години. У робочі дні розгляд звернень, що надійшли за телефоном «гарячої лінії», здійснюється керівниками структурних підрозділів Департаменту, до компетенції яких належить порушене питання. Також задля зручності жителів Сумської області відкриті «гарячі лінії» за місцем проживання:

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 15.02.2018

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

РОБОЧА ЗУСТРІЧ ОЧІЛЬНИКА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ РОМАНА ГРИЩЕНКА З ПРЕДСТАВНИКАМИ ПРОЕКТУ «ООН ЖІНКИ»

У рамках проекту ООН Жінки «Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок  у ході реформи децентралізації в Україні» на Сумщині відбулася робоча зустріч голови Сумської обласної державної адміністрації Романа Грищенка та директора Департаменту соціального захисту населення Михайла Дубровського з керівником зазначеного проекту Нургуль Асілбєковою та іншими членами команди.

У ході зустрічі сторони обговорили питання можливості розробки регіональної стратегії розвитку, прогнозних та програмних документів пілотних об`єднаних територіальних громад в контексті прийняття державної стратегії регіонального розвитку.

ФОНДИ ТИМЧАСОВОГО ЖИТЛА ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ФОРМУЮТЬСЯ ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Державою визначено порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на вирішення, в тому числі, житлового питання переселенців. Однією і з таких опцій є тимчасове житло.

Важливо, що 70% вартості житла покривається державою через розпорядника – Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Лише 30% від цієї суми має знайти місцева громада.

НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ШЛЯХОМ СОЦІАЛЬНОГО ЗАМОВЛЕННЯ

З метою вирішення ряду пріоритетних суспільно важливих соціальних проблем, підвищення ефективності взаємодії та партнерських відносин органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з інститутами громадського суспільства внесено зміни до Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, одним із завдань якої є реалізація соціального замовлення.

23.09.2020 відбулось чергове засідання комісії по проведенню конкурсів з надання соціальних послуг шляхом соціального замовлення та компенсації надавачам вартості соціальних послуг під головування Михайла Дубровського, директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації.

«РОЗМАЙ» ЗУСТРІЧАЄ ГОСТЕЙ

Сумський обласний фестиваль дитячої творчості «Розмай» – це фестиваль сяйва дитячої творчості, життєдайне джерело радості і щастя, який кожного разу запалює нових зірочок на мистецьких горизонтах Сумщини та України.

Історія фестивалю бере початок у 2003 році. Відтоді з року в рік фестиваль «Розмай» набував популярності на теренах області, залучаючи все більше і більше дітей-учасників заходу.

ПИТАННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ ТА ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ ОБГОВОРИЛИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

У рамках проекту ООН Жінки «Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок  у ході реформи децентралізації в Україні» на Сумщині проведено одноденний  семінар.  

До участі у заході долучилися представники Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації, інших  структурних підрозділів, Березівської, Степанівської та Краснопільської об`єднаних територіальних громад та представники проекту ООН Жінки.