Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 15.02.2018

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

ПРОВЕЛИ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Фото Департамент соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації.Керівники відділів Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації відвідали Тростянецький, Роменський, Недригайлівський та Липоводолинський райони аби поспілкуватися з місцевими мешканцями стосовно питань, що стосуються соціальної підтримки населення.

Загалом до фахівців Департаменту з різних питань звернулось 19 осіб. Упродовж виїзного прийому жителі районів порушували різноманітні питання. Найбільше, громадян турбувало оформлення житлової субсидії, отримання пільг, технічних засобів реабілітації та проходження санаторно-курортного лікування. 

ДІТИ СУМЩИНИ ПРОХОДЯТЬ ОЗДОРОВЛЕННЯ

Фото Департамент соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації.Наразі в дитячих центрах «Молода гвардія» та «Артек» проходять оздоровлення 52 дитини з усієї області. Із загальної кількості дітей 18 оздоровлять безкоштовно, 10 – з 20-ти відсотковою знижкою, 9 – з 30-ти відсотковою знижкою, 15 – з 50-ти відсотковою знижкою.

Слід підкреслити, що питаннями проведення оздоровлення дітей у державних підприємствах «Український дитячий центр «Молода гвардія» та «Міжнародний дитячий центр «Артек» органи соціального захисту населення почали опікуватися з червня цього року. 

ВЖЕ З 1 ВЕРЕСНЯ УКРАЇНСЬКІ ПОРОДІЛІ ОТРИМУВАТИМУТЬ «ПАКУНОК МАЛЮКА»

Надання вказаної одноразової натуральної допомоги передбачено постановою Кабміну від 20 червня 2018 р. № 512.

Вартість «пакунка малюка» становитиме не більше 5 тис. грн (без урахування витрат на закупівлю товарів, робіт, послуг, пов'язаних з комплектуванням пакунків і доставкою їх до пологових будинків).